Olympique – Saint-Étienne | 0:2 (koniec) |
FK Kaisar – APOEL | 1:4 (koniec) | | | Ventspils – Rosenborg | 1:5 (koniec) | | | Renowa – Hajduk | 0:1 (koniec) |
FC Ararat – Fola | 4:3 (po dogrywce) | | | FK Astana – Buducnost | 0:1 (koniec) | | | KF Teuta – Granada | 0:4 (koniec) |
Red Imps – Rangers | 0:5 (koniec) | | | KuPS – Slovan | 1:1 (4:3 po rz. karnych) | | | Botoșani – Shkendija | 0:1 (koniec) |
Bodu – Żalgiris | 3:1 (koniec) | | | Trakai – Slovan | 1:5 (koniec) | | | Lokomotiv Plovdiv – Tottenham | 1:2 (koniec) |
Göteborg – Kopenhaga | 1:2 (koniec) | | | Neftchi – Galatasaray | 1:3 (koniec) | | | Flora – KR Reykjavík | 2:1 (koniec) |
Olimpija – Zrinjski | 2:3 (po dogrywce) | | | Connah's Quay – Dinamo Tb. | 0:1 (koniec) | | | Djurgardens – College Europa | 2:1 (koniec) |
Hibernians – Vidi FC | 0:1 (koniec) | | | Laci – Hapoel BS | 1:2 (koniec) | | | CSKA Sofia – BATE | 2:0 (koniec) |
Sfîntul Gheorghe – Partizan | 0:1 (po dogrywce) | | | OFI FC – Apollon | 0:1 (koniec) | | | Locomotive Tbilisi – Dynamo | 2:1 (koniec) |
Maccabi H. – Kajrat | 2:1 (koniec) | | | Escaldes – Dundalk | 0:1 (koniec) | | | FK Sileks – KF Drita | 0:2 (koniec) |
Shamrock – AC Milan | 0:2 (koniec) | | | Piast – Hartberg | 3:2 (koniec) | | | Kukësi – Wolfsburg | 0:4 (koniec) |
Banja Luka – Rio Ave | 0:2 (koniec) | | | Aris S. – Kolos Kovalivka | 1:2 (koniec) | | | Standard – Bala Town | 2:0 (koniec) |
Mura – Aarhus | 3:0 (koniec) | | | Viking FK – Aberdeen | 0:2 (koniec) | | | Coleraine – Motherwell | 2:2 (0:3 po rz. karnych) |
Linfield – Floriana | 0:1 (koniec) | | | Osijek – Basel | 1:2 (koniec) | | | Dunajska – Jablonec | 5:3 (po dogrywce) |
Servette – Reims | 0:1 (koniec) | | | Bačka Topola – FCSB | 6:6 (4:5 po rz. karnych) | | | Honvéd – Malmo | 0:2 (koniec) |
finał
Locomotive Tbilisi
2:1
(0:0)
Dynamo Moskva
66
|
Zmiana w drużynie Locomotive Tbilisi: z boiska schodzi Omar, na boisku pojawia się Gavašelišvili.
|
|
64
|
Zmiana w drużynie Locomotive Tbilisi: z boiska schodzi Samurkasovi, na boisku pojawia się Džebniauri.
|
|
63
|
Zmiana w drużynie Dinamo Moskwa: z boiska schodzi Njie, na boisku pojawia się Lisovyj.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Dinamo Moskwa: z boiska schodzi Skopicev, na boisku pojawia się Morozov.
|
Gole:
54. Šikcharudlize, 77. Gavašelišvili – 90. Komličenko (kar.)
Posiadanie piłki: 39 % : 61 %.
Strzały celne: 5:6. Strzały niecelne: 3:6. Rzuty rożne: 2:12. Spalone: 1:0. Foule: 16:12.
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 7. Samurkasovi (LTB), 34. Sandokhadze (LTB), 41. Gabadze (LTB), 59. Šikcharudlize (LTB) – 22. Skopincev (DMO), 76. Jevgenějev (DMO)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 39 % : 61 %.
Strzały celne: 5:6. Strzały niecelne: 3:6. Rzuty rożne: 2:12. Spalone: 1:0. Foule: 16:12.
Locomotive Tbilisi:
Mamrdašvili – Gabadze, Sandokhadze, Garušidze, Ubilava – Samurkasovi (64. Džebniauri), Šonia, Dortsmellia – Kirkitadze, Šikcharulidze, Omar (66. Gavašelišvili)
Zmiany: Andronikašvili, Džebniauri, Gavašelišvili, Čanturia, Kobačidze, Mčedišvili, Šerozia
Trener:
Dynamo Moskva: Šunin – Paršivljuk, Jevgenějev, Ordec, Skopincev (46. Morozov) – Fomin, Kabore – Szymanski, Philipp, N´Jie (63. Lisovyj)– Komličenko
Zmiany: Leščuk, Lisovyj, Moro, Morozov, Plivej, Rausch, Sly
Trener:
Zmiany: Andronikašvili, Džebniauri, Gavašelišvili, Čanturia, Kobačidze, Mčedišvili, Šerozia
Trener:
Dynamo Moskva: Šunin – Paršivljuk, Jevgenějev, Ordec, Skopincev (46. Morozov) – Fomin, Kabore – Szymanski, Philipp, N´Jie (63. Lisovyj)– Komličenko
Zmiany: Leščuk, Lisovyj, Moro, Morozov, Plivej, Rausch, Sly
Trener:
Sędziowie:
Widownia: