FK Kaisar – APOEL 1:4 (kon.) | Ventspils – Rosenborg 1:5 (kon.) | Renowa – Hajduk Split 0:1 (kon.)
FC Ararat-Armenia – Fola 4:3 (po dog.) | FK Astana – Budućnost 0:1 (kon.) | KF Teuta – Granada 0:4 (kon.)
Red Imps – Rangers 0:5 (kon.) | KuPS – Slovan Bratysława 1:1 (4:3 po kar.) | Botoșani – Shkëndija 0:1 (kon.)
Bodo/Glimt – Žalgiris 3:1 (kon.) | Trakai – Slovan Lib. 1:5 (kon.) | Loko Plovdiv – Tottenham 1:2 (kon.)
Göteborg – FC Kopenhaga 1:2 (kon.) | Neftchi Baku – Galatasaray 1:3 (kon.) | Flora – KR Reykjavík 2:1 (kon.)
Olimpia Lub. – Zrinjski 2:3 (po dog.) | Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 0:1 (kon.) | Djurgården – College Europa 2:1 (kon.)
Hibernians – Vidi FC 0:1 (kon.) | KF Laçi – Hapoel B.S. 1:2 (kon.) | CSKA Sofia – BATE 2:0 (kon.)
Sfîntul Gheorghe – Partizan 0:1 (po dog.) | OFI FC – Apollon 0:1 (kon.) | Locomotive Tbilisi – Dinamo Mos. 2:1 (kon.)
Maccabi Haj. – Kajrat Ałmaty 2:1 (kon.) | Escaldes – Dundalk 0:1 (kon.) | FK Sileks – KF Drita 0:2 (kon.)
Shamrock Rovers – AC Milan 0:2 (kon.) | Piast – Hartberg 3:2 (kon.) | Kukësi – Wolfsburg 0:4 (kon.)
Banja Luka – Rio Ave 0:2 (kon.) | Aris Soluň – Kolos Kovalivka 1:2 (kon.) | Standard – Bala Town 2:0 (kon.)
Mura – Aarhus 3:0 (kon.) | Viking FK – Aberdeen 0:2 (kon.) | Coleraine – Motherwell 2:2 (0:3 po kar.)
Linfield – Floriana 0:1 (kon.) | NK Osijek – Basel 1:2 (kon.) | Dunajska Streda – Jablonec 5:3 (po dog.)
Servette FC – Reims 0:1 (kon.) | Bačka Topola – FCSB 6:6 (4:5 po kar.) | Honvéd – Malmö 0:2 (kon.)
koniec
Connah's Quay Nomads F.C.
0:1 (0:0)
Dinamo Tbilisi
czwartek 17.09.2020, 19:00 • Racecourse Ground (Wrexham) • Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna) • 2 runda kwalifikacyjna
     
    90+8
    Koniec meczu. (20:58:06)
     
    90+7
    Gol dla Dinama Tbilisi!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa GABEDAVA..
     
    90+5
    Zmiana w drużynie Dinamo Tbilisi: z boiska schodzi Kavtaradze, na boisku pojawia się Klooster.
     
    87
    Zmiana w drużynie Connah's Quay Nomads F.C.: z boiska schodzi Insall, na boisku pojawia się Williams.
     
    81
    Zmiana w drużynie Dinamo Tbilisi: z boiska schodzi Zaria, na boisku pojawia się Kapanadze.
     
    70
    Żółtą kartkę otrzymuje Davies (Connah's Quay Nomads F.C.).
     
    64
    Żółtą kartkę otrzymuje Kimadze (Dinamo Tbilisi).
     
    59
    Zmiana w drużynie Dinamo Tbilisi: z boiska schodzi Oršula, na boisku pojawia się Da Silva.
     
    53
    Żółtą kartkę otrzymuje Farquharson (Connah's Quay Nomads F.C.).
     
    46
    Żółtą kartkę otrzymuje Zaria (Dinamo Tbilisi).
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+7
    Pierwsza połowa skończona.
     
    45+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Insall (Connah's Quay Nomads F.C.).
     
    38
    Żółtą kartkę otrzymuje Owen (Connah's Quay Nomads F.C.).
     
    37
    Żółtą kartkę otrzymuje Brass (Connah's Quay Nomads F.C.).
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.
    Bramki: 90+7. Gabedava (kar.)

    Kartki:   37. Brass (CQU), 38. Owen (CQU), 45+4. Insall (CQU), 53. Farquharson (CQU), 70. Davies (CQU) – 46. Zaria (DTB), 64. Kimadze (DTB)


    Strzały na bramkę: 3:3. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 6:9. Spalone: 4:2. Faule: 21:16.
    Connah's Quay Nomads F.C.: Brass – Roberts, Farguharson, Disney, Davies – Dool, Owen, Edwards – Owens, Insall, Poole
    Dinamo Tbilisi: Kvaschadze – Iašvili, Amoussou, Kobouri, Kimadze – Papava, Kardava – Oršula, Zaria, Kavtaradze – Gabedava

    Sędziowie: A. Durieux (LUX)