Olympique – Saint-Étienne | 0:2 (koniec) |
FK Kaisar – APOEL | 1:4 (koniec) | | | Ventspils – Rosenborg | 1:5 (koniec) | | | Renowa – Hajduk | 0:1 (koniec) |
FC Ararat – Fola | 4:3 (po dogrywce) | | | FK Astana – Buducnost | 0:1 (koniec) | | | KF Teuta – Granada | 0:4 (koniec) |
Red Imps – Rangers | 0:5 (koniec) | | | KuPS – Slovan | 1:1 (4:3 po rz. karnych) | | | Botoșani – Shkendija | 0:1 (koniec) |
Bodu – Żalgiris | 3:1 (koniec) | | | Trakai – Slovan | 1:5 (koniec) | | | Lokomotiv Plovdiv – Tottenham | 1:2 (koniec) |
Göteborg – Kopenhaga | 1:2 (koniec) | | | Neftchi – Galatasaray | 1:3 (koniec) | | | Flora – KR Reykjavík | 2:1 (koniec) |
Olimpija – Zrinjski | 2:3 (po dogrywce) | | | Connah's Quay – Dinamo Tb. | 0:1 (koniec) | | | Djurgardens – College Europa | 2:1 (koniec) |
Hibernians – Vidi FC | 0:1 (koniec) | | | Laci – Hapoel BS | 1:2 (koniec) | | | CSKA Sofia – BATE | 2:0 (koniec) |
Sfîntul Gheorghe – Partizan | 0:1 (po dogrywce) | | | OFI FC – Apollon | 0:1 (koniec) | | | Locomotive Tbilisi – Dynamo | 2:1 (koniec) |
Maccabi H. – Kajrat | 2:1 (koniec) | | | Escaldes – Dundalk | 0:1 (koniec) | | | FK Sileks – KF Drita | 0:2 (koniec) |
Shamrock – AC Milan | 0:2 (koniec) | | | Piast – Hartberg | 3:2 (koniec) | | | Kukësi – Wolfsburg | 0:4 (koniec) |
Banja Luka – Rio Ave | 0:2 (koniec) | | | Aris S. – Kolos Kovalivka | 1:2 (koniec) | | | Standard – Bala Town | 2:0 (koniec) |
Mura – Aarhus | 3:0 (koniec) | | | Viking FK – Aberdeen | 0:2 (koniec) | | | Coleraine – Motherwell | 2:2 (0:3 po rz. karnych) |
Linfield – Floriana | 0:1 (koniec) | | | Osijek – Basel | 1:2 (koniec) | | | Dunajska – Jablonec | 5:3 (po dogrywce) |
Servette – Reims | 0:1 (koniec) | | | Bačka Topola – FCSB | 6:6 (4:5 po rz. karnych) | | | Honvéd – Malmo | 0:2 (koniec) |
finał
IFK Göteborg
1:2
(0:0)
FC Kopenhaga
Gole:
73. Sana – 83. Mudražija, 85. Wind
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 0:5. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 4:3. Foule: 13:10.
Sędziowie: Guillermo Cuadra Fernández – Teodoro Sobrino Magán, Juan López Mir (všichni Španělsko)
Widownia:
Kartki: 3. Kalley (GOT), 62. Wernbloom (GOT) – 40. Zeca (KOD), 68. Falk (KOD)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 0:5. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 4:3. Foule: 13:10.
IFK Göteborg:
Anestis – Jallow (87. Aiesh), Calisir (C), Bjärsmyr, Kalley (69. Holm) – Abdullahi, Erlingmark, Johansson, Sana – Wernbloom, Farnerud (64. Abraham)
Zmiany: Amos – Da Graca, Aiesh, Karlsson, Kouakou, Abraham, Holm
Trener:
FC Kopenhaga: Johnsson – Varela, Nelsson, Bjelland (78. Mudražija), Bengtsson – Zeca (C), Stage (78. Biel) – Falk, Wind, Fischer (78. Kaufmann) – Wilczek
Zmiany: Grytebust – Daramy, Biel, Bartolec, Oikonomou, Mudražija, Kaufmann
Trener:
Zmiany: Amos – Da Graca, Aiesh, Karlsson, Kouakou, Abraham, Holm
Trener:
FC Kopenhaga: Johnsson – Varela, Nelsson, Bjelland (78. Mudražija), Bengtsson – Zeca (C), Stage (78. Biel) – Falk, Wind, Fischer (78. Kaufmann) – Wilczek
Zmiany: Grytebust – Daramy, Biel, Bartolec, Oikonomou, Mudražija, Kaufmann
Trener:
Sędziowie: Guillermo Cuadra Fernández – Teodoro Sobrino Magán, Juan López Mir (všichni Španělsko)
Widownia:
Strzelcem bramki SANA.
Zmiana w drużynie FC Kopenhaga: z boiska schodzi Stage, na boisku pojawia się Biel.
Zmiana w drużynie FC Kopenhaga: z boiska schodzi Bjelland, na boisku pojawia się Mudražija.
Strzelcem bramki MUDRAŽIJA.
Strzelcem bramki WIND.