FK Kaisar – APOEL 1:4 (kon.) | Ventspils – Rosenborg 1:5 (kon.) | Renowa – Hajduk Split 0:1 (kon.)
FC Ararat-Armenia – Fola 4:3 (po dog.) | FK Astana – Budućnost 0:1 (kon.) | KF Teuta – Granada 0:4 (kon.)
Red Imps – Rangers 0:5 (kon.) | KuPS – Slovan Bratysława 1:1 (4:3 po kar.) | Botoșani – Shkëndija 0:1 (kon.)
Bodo/Glimt – Žalgiris 3:1 (kon.) | Trakai – Slovan Lib. 1:5 (kon.) | Loko Plovdiv – Tottenham 1:2 (kon.)
Göteborg – FC Kopenhaga 1:2 (kon.) | Neftchi Baku – Galatasaray 1:3 (kon.) | Flora – KR Reykjavík 2:1 (kon.)
Olimpia Lub. – Zrinjski 2:3 (po dog.) | Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 0:1 (kon.) | Djurgården – College Europa 2:1 (kon.)
Hibernians – Vidi FC 0:1 (kon.) | KF Laçi – Hapoel B.S. 1:2 (kon.) | CSKA Sofia – BATE 2:0 (kon.)
Sfîntul Gheorghe – Partizan 0:1 (po dog.) | OFI FC – Apollon 0:1 (kon.) | Locomotive Tbilisi – Dinamo Mos. 2:1 (kon.)
Maccabi Haj. – Kajrat Ałmaty 2:1 (kon.) | Escaldes – Dundalk 0:1 (kon.) | FK Sileks – KF Drita 0:2 (kon.)
Shamrock Rovers – AC Milan 0:2 (kon.) | Piast – Hartberg 3:2 (kon.) | Kukësi – Wolfsburg 0:4 (kon.)
Banja Luka – Rio Ave 0:2 (kon.) | Aris Soluň – Kolos Kovalivka 1:2 (kon.) | Standard – Bala Town 2:0 (kon.)
Mura – Aarhus 3:0 (kon.) | Viking FK – Aberdeen 0:2 (kon.) | Coleraine – Motherwell 2:2 (0:3 po kar.)
Linfield – Floriana 0:1 (kon.) | NK Osijek – Basel 1:2 (kon.) | Dunajska Streda – Jablonec 5:3 (po dog.)
Servette FC – Reims 0:1 (kon.) | Bačka Topola – FCSB 6:6 (4:5 po kar.) | Honvéd – Malmö 0:2 (kon.)
koniec
PFC Lokomotiv Plovdiv
1:2 (0:0)
Tottenham Hotspur F.C.
czwartek 17.09.2020, 18:00 • Stadion Lokomotiv (Plovdiv, Bulharsko) • Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna) • 2 runda kwalifikacyjna
     
    90+4
    Koniec meczu. (19:50:26)
     
    87
    Żółtą kartkę otrzymuje Lucas Masoero (PFC Lokomotiv Plovdiv).
    85. Taguy Ndombele (TOT) - 1:2
     
    85
    Gol dla Tottenhamu!
    Strzelcem bramki TAGUY NDOMBELE.
     
    83
    Czerwona kartka dla Dinis Costa Lima Almeida (PFC Lokomotiv Plovdiv).
     
    81
    Zmiana w drużynie PFC Lokomotiv Plovdiv: z boiska schodzi Petar Vitanov, na boisku pojawia się Filip Mihaljevič.
    80. Harry Kane (TOT) - 1:1
     
    80
    Gol dla Tottenhamu!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa HARRY KANE..
     
    79
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Birsent Karageren (PFC Lokomotiv Plovdiv).
     
    73
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Davinson Sanchez, na boisku pojawia się Lucas Moura.
    72. Giorgi Minchev (LKP) - 1:0
     
    72
    Zespół Loko Plovdiv właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki GIORGI MINCHEV.
     
    70
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Steven Bergwijn, na boisku pojawia się Erik Lamela.
     
    69
    Zmiana w drużynie PFC Lokomotiv Plovdiv: z boiska schodzi Ante Aralica, na boisku pojawia się Christian Ilič.
    Zmiana w drużynie PFC Lokomotiv Plovdiv: z boiska schodzi Parvizdzhon Umarbaev, na boisku pojawia się Giorgi Michev.
     
    67
    Żółtą kartkę otrzymuje Dinis Costa Lima Almeida (PFC Lokomotiv Plovdiv).
     
    61
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Moussa Sissoko, na boisku pojawia się Tanguy Ndombele.
    54. Son (TOT)
     
    51
    Żółtą kartkę otrzymuje Birsent Karageren (PFC Lokomotiv Plovdiv).
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
    Bramki: 72. Minchev – 80. Kane (kar.), 85. Ndombele

    Kartki:   51. Karageren (LKP), 67. Almeida (LKP), 87. Masoero (LKP)   79. Karageren (LKP)   83. Almeida (LKP)


    Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
    Strzały na bramkę: 2:8. Strzały niecelne: 2:6. Rzuty rożne: 1:9. Spalone: 1:2. Faule: 13:11.
    PFC Lokomotiv Plovdiv: Lukov – Petrovič, Masoero, Costa Lima Almeida – Karagaen, Vitanov, Umarbaev, Tsvetanov – Salinas – Aralica, Iliev
    Rezerwowi: Ilic, Mihaljević, Michev, Muslimović, Nikolaev, Pugliese, Pirgov (B)

    Tottenham Hotspur F.C.: Lloris – Doherty, Dier, Sanchez, Davies – Hojbjerg, Sissoko – Lo Celso – Bergwijn, Kane, Son
    Rezerwowi: Winks, Sessegnon, Lamela, Lucas, Ndombele, Carter-Vickers, Hart (B)

    Sędziowie: H. Osmers (Německo)