Bars – Saławat 4:1 (kon.) | Kunlun – Jekaterynburg 2:5 (kon.) | Niżny Nowogród – Czerepowiec 3:4 (po dog.)
Soczi – Jarosław 0:0 (odw.) | Sp. Moskwa – Sankt Petersburg 0:2 (kon.) | Podolsk – Czelabińsk 1:3 (kon.)
koniec
Witiaź Podolsk
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Traktor Czelabińsk
czwartek 17.09.2020, 18:30 • Ledovyj dvorec Viťaz, Podolsk • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (20:43:52)
    53:45 Pontus Äberg (CLJ) - 1:3
     
    53:45
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki PONTUS ÄBERG. Asysta Igor Polygalov, Roman Manuchov.
    50:19 Vitalij Kravcov (CLJ) - 1:2
     
    50:19
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki VITALIJ KRAVCOV.
     
    45:45
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Lukáš Sedlák – 2 min., uderzanie).
     
    44:36
    Kara dla Witiaź Podolsk (Ivan Laričev – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    43:23
    Kara dla Witiaź Podolsk (Artjom Ivanjuženkov – 5 min., nadmierna ostrość w grze + 2 min., uderzanie).
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Oleg Jevenko – 5 min., nadmierna ostrość w grze + 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    29:58
    Kara dla Witiaź Podolsk (Kaspars Daugavinš – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    23:39
    Kara dla Witiaź Podolsk (Fjodor Malychin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    19:24 Kaspars Daugavinš (VTZ) - 1:1
     
    19:24
    Gol dla Podolska!
    Strzelcem bramki KASPARS DAUGAVINŠ. Asysta Dmitrij Lugin.
     
    17:17
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Pontus Äberg – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
    13:45 Vitalij Kravcov (CLJ) - 0:1
     
    13:45
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki VITALIJ KRAVCOV.
    Bramki i asysty: 20. Daugavinš (Lugin) – 14. Kravcov, 51. Kravcov, 54. Äberg (Polygalov, Manuchov)


    Witiaź Podolsk: Kočetkov (I. Ježov) – Jeřábek (A), Pylenkov, Hultström, Voronkov, Golovkov (A), Borodkin, Vorobej, Pautov – Daugavinš, Danforth, Tedenby – Laričev, Grebenščikov, Malychin – Lugin, Arťuchin (C), Mojsejev – Ivanjuženkov, Smolin, Bardakov.
    Traktor Czelabińsk: Will (Fedotov) – Bailen (A), Karpuchin, Pilut, Manuchov, Jasinskij, Ogurcov, Kirpičnikov, Jevenko – Sedlák (A), Hyka, Kravcov – Byvalcev, Kalinin (C), Äberg – Polygalov, Avcin, Kosov – A. Lazarev, A. Michejev, Šarov.

    Sędziowie: Raming, Morozov – Novikov, Sysujev (všichni RUS)

    Widzów: 1000