Bars – Saławat 4:1 (kon.) | Kunlun – Jekaterynburg 2:5 (kon.) | Niżny Nowogród – Czerepowiec 3:4 (po dog.)
Soczi – Jarosław 0:0 (odw.) | Sp. Moskwa – Sankt Petersburg 0:2 (kon.) | Podolsk – Czelabińsk 1:3 (kon.)
koniec
HK Spartak Moskwa
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
SKA Sankt Petersburg
czwartek 17.09.2020, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (20:50:08)
     
    56:52
    Kara dla HK Spartak Moskwa (Kirill Ljamin – 2 min., trzymanie).
     
    53:08
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Dinar Chafizullin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    49:55
    Kara dla HK Spartak Moskwa (Zachar Šablovskij – 2 min., zahaczanie).
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Andrej Kuzmenko – 2 min., symulacja).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    37:49
    Kara dla HK Spartak Moskwa (Jakov Rylov – 2 min., trzymanie).
     
    30:04
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Anton Burdasov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
    26:00 Sergej Širokov (SPM)
     
    26:00
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Jaroslav Askarov – Rzut karny, rzucenie kijem lub przedmiotem).
     
    23:56
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Jevgenij Ketov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    21:04
    Kara dla HK Spartak Moskwa (Andrej Kutějkin – 2 min., zahaczanie).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    15:50 Vladimir E. Tkačjov (PET) - 0:2
     
    15:50
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki VLADIMIR E. TKAČJOV. Asysta Kirill Marčenko, Linden Vey.
    07:20 Vladimir E. Tkačjov (PET) - 0:1
     
    07:20
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki VLADIMIR E. TKAČJOV. Asysta Lukas Bengtsson.
     
    06:36
    Kara dla HK Spartak Moskwa (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Ilja Zubov.
    Bramki i asysty: 8. Tkačjov (Bengtsson), 16. Tkačjov (K. Marčenko, Vey)


    HK Spartak Moskwa: Bespalov (J. Hudáček) – Djuse, D. Višněvskij, Rylov (A), Kutějkin, Ljamin, Zubarev, D. Musin – Širokov (A), Juňkov, Fjodorov – Nikoncev (C), Zubov, Bakoš – Arkalov, Cyplakov, Kotljarevskij – Šablovskij, Ljubimov, Kruženkov.
    SKA Sankt Petersburg: Askarov (Samonov) – Bengtsson, Dyblenko, Chafizullin, Ožiganov, Antipin, Brinkman, Zorkin – Tkačjov, K. Marčenko, Vey (A) – M. Aaltonen, Burdasov (A), Kuzmenko – Kemppainen, Timkin, Ketov (C) – Ivan Morozov, Jakimov, Cicjura – Podkolzin.

    Sędziowie: Ravodin, Judakov – Lazarev, Šalagin

    Widzów: 3387