Bars – Saławat | 4:1 (koniec) | | | Kunlun – Jekaterynburg | 2:5 (koniec) | | | Niżny Nowogród – Czerepowiec | 3:4 (po dogrywce) |
Soczi – Jarosław | 0:0 (poz.) | | | Sp. Moskwa – Sankt Petersburg | 0:2 (koniec) | | | Podolsk – Czelabińsk | 1:3 (koniec) |
koniec po dogrywce
Torpedo Niżny Nowogród
3:4
(1:2, 0:0, 2:1 - 0:1)
Severstal Czerepowiec
58:01
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Daniil Vovčenko.
|
|
34:52
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Denis Vicharev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
22:09
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Shawn Lalonde – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
22:03
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Nikita Bobrjašov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
18:27
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Andrej Alexejev – 2 min., zahaczanie).
|
|
8:18
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Vladislav Podjapolskij – 2 min., zahaczanie). Penalty served by Daniil Vovčenko.
|
|
3:52
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Igor Geraskin – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
14. Marin (Orlov, Verjajev), 51. Žafjarov (Ručkin), 56. Miele (Kloos, Mišarin) – 4. J. Morozov (Vicharev), 13. Vicharev (A. Garejev, Provolněv), 57. Petunin (Kodola, Vovčenko), 65. Kapustin (J. Morozov, Vittasmäki)
Sędziowie: Gofman, Močalov – Antonov, Slavikovskij
Widownia: 1650
Spudłowany karny!:
Torpedo Niżny Nowogród:
Tichomirov (Serebrjakov) – Orlov, Marin, Bobrjašov, Mišarin, Aljajev, Austin, Ručkin – Kloos, Miele, Žafjarov – Varnakov (C), Belevič, Gončaruk – D. Iljin, Urakov, Verjajev – Počivalov, Kizimov, Nikonov.
Zmiany:
Trener:
Severstal Czerepowiec: Podjapolskij (Šugajev) – Afanasjev, Lalonde, Vittasmäki, Provolněv, Khabarov, Sizov – A. Garejev, Vicharev (C), J. Morozov – Kapustin, Geraskin, Liška – Vovčenko, Kodola, Petunin – Roberts Bukarts, A. Alexejev, Dumbadze.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Severstal Czerepowiec: Podjapolskij (Šugajev) – Afanasjev, Lalonde, Vittasmäki, Provolněv, Khabarov, Sizov – A. Garejev, Vicharev (C), J. Morozov – Kapustin, Geraskin, Liška – Vovčenko, Kodola, Petunin – Roberts Bukarts, A. Alexejev, Dumbadze.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gofman, Močalov – Antonov, Slavikovskij
Widownia: 1650