Bars – Saławat 4:1 (kon.) | Kunlun – Jekaterynburg 2:5 (kon.) | Niżny Nowogród – Czerepowiec 3:4 (po dog.)
Soczi – Jarosław 0:0 (odw.) | Sp. Moskwa – Sankt Petersburg 0:2 (kon.) | Podolsk – Czelabińsk 1:3 (kon.)
koniec
Ak Bars Kazań
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Saławat Jułajew Ufa
czwartek 17.09.2020, 18:00 • Tatněfť Arena, Kazaň • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (20:19:00)
     
    58:56
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Teemu Hartikainen – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
     
    57:42
    Kara dla Ak Bars Kazań (Justin Azevedo – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    51:14 Stanislav Galijev (KZN) - 4:1
     
    51:14
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki STANISLAV GALIJEV. Asysta Andrej Pedan, Danis Zaripov.
     
    50:49
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Alexej Semjonov – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
     
    49:59
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Alexandr Kadějkin – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
    47:50 Danis Zaripov (KZN) - 3:1
     
    47:50
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki DANIS ZARIPOV. Asysta Stanislav Galijev.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    35:06
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Markus Granlund – 2 min., przeszkadzanie).
     
    26:40
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Markus Granlund – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
    22:11 Danis Zaripov (KZN) - 2:1
     
    22:11
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki DANIS ZARIPOV. Asysta Stanislav Galijev.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    14:27 Nigel Dawes (KZN) - 1:1
     
    14:27
    Gol dla AK Bars!
    Strzelcem bramki NIGEL DAWES. Asysta Kirill Petrov, Danis Zaripov.
    Bramki i asysty: 15. Dawes (K. Petrov, Zaripov), 23. Zaripov (Galijev), 48. Zaripov (Galijev), 52. Galijev (Pedan, Zaripov) – 8. Hartikainen (M. Granlund, Manninen)


    Ak Bars Kazań: Biljalov (Reideborn) – Wikstrand, Jarullin, Judin, Ljamkin, Pedan, Chenkel, Rukavišnikov – Dawes, K. Petrov, Azevedo (A) – Voronkov, Dyňak, A. Galimov – Galijev, Zaripov (C), Burmistrov – Fisenko, Safonov, Kuvardin – Lukojanov (A).
    Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Suchačov) – Koledov, J. Birjukov, Panin (C), Alexejev, Lisovec, Korobov, A. Semjonov, Muchamadullin – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Baranov, V. Žarkov (A), Kadějkin – Kugryšev, M. Vorobjov, Chochrjakov – Gimatov, Baškirov, Pimenov.

    Sędziowie: Birin, Sergejev – Savenkov, Viljugin

    Widzów: 4445