Lechia – Raków 1:3 (koniec) | Wisła K. – Śląsk 1:3 (koniec) | Legia – Jagiellonia 1:2 (koniec)
Legia Warszawa
1:2 (0:2)
Jagiellonia Białystok
Sobota 29.08.2020, 20:00 • Stadion Wojska Polskiego, Warszawa • PKO Ekstraklasa • 2. runda
    Dziękujemy, to już wszystko!

Choć Legia Warszawa wypadła lepiej pod kątem statystyk, to mecz kończy się triumfem Jagiellonii Białystok. To bez wątpienia spora niespodzianka. (22:00:35)

90+9

90+8
    Chyba Legia będzie musiała pogodzić się z porażką.

90+5
    Bogdan Zając zachęca swoich zawodników, by z jeszcze większym zaangażowaniem bronili dostępu do własnej bramki.

90+3
    Trzeba wyraźnie podkreślić, że miejscowi praktycznie nie opuszczają połowy przeciwników. Białostoczanie muszą być szalenie uważni.

90+2
    Legia wciąż walczy. Wciąż stara się zabrać gościom z Podlasia to zwycięstwo.

90
    Jeszcze 8 minut doliczonego czasu gry.

89
    Steinbors! Ależ parada! Może na wagę zwycięstwa Jagiellonii. Obronił uderzenie rywala z niewielkiej odległości. Szansę zmarnował Rosołek.

88
    Legia znów w natarciu. Ciekawe, czy coś z tego wyniknie. Na razie dobrze broni Jaga.

86
    Dużo, bardzo dużo tych przerw. Są faule, są interwencje medyków. Sporo doliczy pan Frankowski. Pewnie z 8 minut.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Szymon Sobczak (Jagiellonia Białystok).

84
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Luis Rocha, na boisku pojawia się Filip Mladenović.

82
    Ogromne wręcz zamieszanie w polu karnym ekipy z Białegostoku! Ostatecznie jednak gospodarze nie zdołali skierować piłki do bramki.

81
    Stolarski podjął dobrą decyzję, ale wykonanie było fatalne. Kompletnie nieudany strzał.

80
    Warszawiacy znów postanowili podkręcić tempo. Także i tym razem nie zdołali jednak przechytrzyć defensorów ekipy z Białegostoku.

79
    Legia częściej znajduje się w ataku, ale tak naprawdę niewiele z tego wynika. Dobrze organizuje się w obronie Jaga.

78
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Jakov Puljic, na boisku pojawia się Szymon Sobczak.

77
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Bartłomiej Wdowik, na boisku pojawia się Bartosz Bida.

Mateusz

Gole: 60. Pekhart – 18. Puljic, 28. Imaz

Kartki:   31. Camára (JAG), 85. Sobczak (JAG)

Posiadanie piłki: 67 % : 33 %.
    Strzały celne: 9:3. Strzały niecelne: 14:3. Rzuty rożne: 13:3. Spalone: 1:2. Foule: 9:18.
    Legia Warszawa: Boruc – Stolarski, Jędrzejczyk, Rémy, Luis Rocha (84. Mladenović) – Kapustka (71. Rosołek), Slisz (65. Karbownik), Martins (46. Antolić), Hołownia (46. Luquinhas) – Kante, Pekhart.
    Zmiany: Cierzniak – Lewczuk, Karbownik, Antolić, Mladenović, Astiz, Rosołek, Luquinhas, Kostorz.

Jagiellonia Białystok: Steinbors – Olszewski (52. A. Kadlec), Runje, Augustyn, Wdowik (77. Bida) – Camára (46. Bodvarsson), Romanczuk, Pospisil, Přikryl – Imaz (61. Borysiuk), Puljic (78. Sobczak).
    Zmiany: Dziekoński – A. Kadlec, Tiru, Makuszewski, Bodvarsson, Sobczak, Mystkowski, Bida, Borysiuk.

Sędziowie: Bartosz Frankowski