Start – Unia T. 40:50 (kon.) | Polonia – Wybrzeże 43:46 (kon.) | Orzeł – Ostrovia 52:38 (kon.)
koniec spotkania
Orzeł Łódź
52:38
Arged Malesa TŻ Ostrovia
sobota 01.08.2020, 19:15 • Stadion żużlowy, Łódź • eWinner 1. liga • 4. kolejka
     
    Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach! Dobranoc! (21:30:19)
     
    Orzeł Łódź (52):
    9. Marcin Nowak 12+2 (3,2*,1*,3,3)
    10. Brady Kurtz 13+1 (3,3,2,2*,3)
    11. Daniel Jeleniewski 6 (0,0,3,3)
    12. Hans Andersen 6+1 (0,2,2*,1,1)
    13. Rohan Tungate 12+1 (1,3,3,3,2*)
    14. Mateusz Dul 0 (w,-,ns)
    15. Piotr Pióro 3 (2,0,1)
    16. Aleksander Grygolec 0 (0)

    Arged Malesa TŻ Ostrovia (38):
    1. Grzegorz Walasek 8+1 (2,1*,3,2,w,-)
    2. Tomasz Gapiński 7+1 (2*,2,0,2,1)
    3. Adrian Cyfer 8+1 (1*,3,2,0,2)
    4. Rafał Okoniewski 4 (2,1,1,0)
    5. Nicolai Klindt 6 (3,1,1,1,-)
    6. Sebastian Szostak 4+1 (3,1*,0,0)
    7. Kacper Grzelak 1 (1,0,0)
    8. Jakub Krawczyk ns
     
    Koniec meczu.
     
    15
    Bieg 15
    Sebastian Szostak 0
    Brady Kurtz 3
    Tomasz Gapiński 1
    Rohan Tungate 2

    RZ: Szostak za Walaska

    Wynik biegu: 5:1
    Wynik meczu: 52:38
     
    14
    Bieg 14
    Marcin Nowak 3
    Adrian Cyfer 2
    Hans Andersen 1
    Grzegorz Walasek w

    RT: Walasek za Klindta

    Wynik biegu: 4:2
    Wynik meczu: 47:37
     
    Obsada biegów nominowanych:

    Bieg 14
    Marcin Nowak
    Adrian Cyfer
    Hans Andersen
    Grzegorz Walasek

    RT: Walasek za Klindta

    Bieg 15
    Grzegorz Walasek
    Brady Kurtz
    Tomasz Gapiński
    Rohan Tungate
     
    Przerwa na kosmetykę toru i czekamy na obsadę biegów nominowanych.
     
    13
    Bieg 13
    Nicolai Klindt 1
    Brady Kurtz 2
    Adrian Cyfer 0
    Rohan Tungate 3

    Wynik biegu: 5:1
    Wynik meczu: 43:35
     
    12
    Bieg 12
    Piotr Pióro 1
    Tomasz Gapiński 2
    Daniel Jeleniewski 3
    Kacper Grzelak 0

    Wynik biegu: 4:2
    Wynik meczu: 38:34
     
    11
    Bieg 11
    Rafał Okoniewski 0
    Hans Andersen 1
    Grzegorz Walasek 2
    Marcin Nowak 3

    Wynik biegu: 4:2
    Wynik meczu: 34:32
     
    Przerwa na kosmetykę toru.
     
    10
    Bieg 10
    Daniel Jeleniewski 3
    Sebastian Szostak 0
    Hans Andersen 2
    Nicolai Klindt 1

    Wynik biegu: 5:1
    Wynik meczu: 30:30
     
    9
    Bieg 9
    Grzegorz Walasek 3
    Marcin Nowak 1
    Tomasz Gapiński 0
    Brady Kurtz 2

    Wynik biegu: 3:3
    Wynik meczu: 25:29
     
    8
    Bieg 8
    Rohan Tungate 3
    Adrian Cyfer 2
    Mateusz Dul ns
    Rafał Okoniewski 1

    Wynik biegu: 3:3
    Wynik meczu: 22:26
     
    Przerwa na kosmetykę toru.
     
    7
    Bieg 7
    Brady Kurtz 3
    Kacper Grzelak 0
    Marcin Nowak 2
    Nicolai Klindt 1

    Wynik biegu: 5:1
    Wynik meczu: 19:23
     
    6
    Bieg 6
    Tomasz Gapiński 2
    Rohan Tungate 3
    Grzegorz Walasek 1
    Piotr Pióro 0

    Wynik biegu: 3:3
    Wynik meczu: 14:22
     
    5
    Bieg 5
    Adrian Cyfer 3
    Daniel Jeleniewski 0
    Rafał Okoniewski 1
    Hans Andersen 2

    Wynik biegu: 2:4
    Wynik meczu: 11:19

    Mateusz Nyka

    Orzeł Łódź:
    9. Marcin Nowak 12+2 (3,2*,1*,3,3)
    10. Brady Kurtz 13+1 (3,3,2,2*,3)
    11. Daniel Jeleniewski 6 (0,0,3,3)
    12. Hans Andersen 6+1 (0,2,2*,1,1)
    13. Rohan Tungate 12+1 (1,3,3,3,2*)
    14. Mateusz Dul 0 (w,-,ns)
    15. Piotr Pióro 3 (2,0,1)
    16. Aleksander Grygolec 0 (0)

    Arged Malesa TŻ Ostrovia:
    1. Grzegorz Walasek 8+1 (2,1*,3,2,w,-)
    2. Tomasz Gapiński 7+1 (2*,2,0,2,1)
    3. Adrian Cyfer 8+1 (1*,3,2,0,2)
    4. Rafał Okoniewski 4 (2,1,1,0)
    5. Nicolai Klindt 6 (3,1,1,1,-)
    6. Sebastian Szostak 4+1 (3,1*,0,0)
    7. Kacper Grzelak 1 (1,0,0)
    8. Jakub Krawczyk ns

    Sędziowie:
    Sędzia: Michał Sasień
    Komisarz toru: Krzysztof Okupski