Podbeskidzie – Radomiak 4:2 (koniec) | Termalica – Stomil 2:0 (koniec) | Wigry – Jastrzębie 2:0 (koniec)
Olimpia G. – GKS Bełchatów 1:2 (koniec)
Wigry Suwałki
2:0 (2:0)
GKS Jastrzębie
Niedziela 05.07.2020, 17:40 • Stadion Miejski, Suwałki • Fortuna 1 Liga • 30. kolejka

Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego wieczoru! (19:33:31)

Wynik z przerwy nie zmienił się w drugiej części chociaż to przyjezdni mieli w niej przewagę, ale w żaden sposób nie potrafili jej udokumentować. Tym samym mamy niespodziankę bowiem to jastrzębianie byli stawiani w roli faworytów, a tymczasem to Wigry pewnie zgarniają pełną pulę.

90

83
    Do końca niecałe dziesięć minut i wydaje się, że nic groźnego się już tutaj nie wydarzy. Przyjezdnych dopadła dzisiaj niemoc w ataku i żadnej z akcji nie potrafią zamienić na gola.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Szymura (GKS 1962 Jastrzębie).

79
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Świątek, a pojawia się na nim Łapiński.

78
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Mróz, a pojawia się na nim Mydlarz.

73
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Gojko, a pojawia się na nim Wasilewski.

72
    Żółtą kartkę otrzymuje Gojny (GKS 1962 Jastrzębie).

71
    Jak na razie druga odsłona należy wyraźnie do jastrzębian, jednak nie przekłada się to na wynik. Ciągle brakuje dokładności w końcowych fazach akcji.

61
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Żebrakowski, a pojawia się na nim Wełniak.

58
    Żółtą kartkę otrzymuje Ozga (Wigry Suwałki).

57
    Zmiana w drużynie GKS 1962 Jastrzębie: z boiska schodzi Ali, a pojawia się na nim Szczęch.

46

Do przerwy mamy niespodziankę w Suwałkach, gdzie faworyzowany GKS Jastrzębie przegrywa ze spadkowiczem 0:2. Gospodarze są dzisiaj wyjątkowo skuteczni, a przyjezdni mimo kilku szans nie potrafili ich wykorzystać. Czas to zmienić po przerwie, jeśli chcą myśleć o korzystnym wyniku.