Miedź – GKS T. 2:2 (koniec) | Stal M. – Odra O. 1:1 (koniec) | Warta – Puszcza 1:2 (koniec)
Stal Mielec
1:1 (0:0)
Odra Opole
Sobota 04.07.2020, 15:10 • Stadion MOSiR, Mielec • Fortuna 1 Liga • 30. kolejka

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego popołudnia! (17:17:31)
    Podopieczni Dariusza Marca po tym remisie mogą stracić pierwsze miejsce w tabeli.

Doczekaliśmy się zarówno emocji jak i bramek w tej drugiej połowie. Niespodziewanie na prowadzenie wyszli przyjezdni i było blisko, żeby utrzymali ten wynik do samego końca i sprawili sensację. Nie wytrzymali jednak naporu gospodarzy, którzy zdołali doprowadzić do wyrównania i w ostatnich minutach jeszcze powalczyli o drugie trafienie. Zdecydowanie zabrakło już czasu i chyba siły. Na pewno nie są zadowoleni z końcowego rozstrzygnięcia miejscowi, a opolanie zgarniają cenny punkt na obiekcie lidera.

90+6

90+6
    Wygrywa pojedynek powietrzny Kostrzycki i tym samym oddala zagrożenie. Po chwili Piotr Lasyk gwizdnął po raz ostatni w tym meczu.

90+5
    Jeszcze Tomasiewicz podaje na prawo do Domańskiego, a jego centra została przyblokowana. Sędzia przyznaje jeszcze rzut rożny.

90+4
    Prokić z lewego skrzydła odnajduje na jedenastym metrze Dadoka, który zbyt długo czekał z uderzeniem. Wstawił nogę Kostrzycki i zażegnał niebezpieczeństwo.

90+3
    Miękka, ale niezbyt przemyślana wrzutka Tomasiewicza. Bez problemów zagrożenie byle dalej od własnej bramki oddalił Winiarczyk.

90+2
    Getinger pospieszył się z podaniem na wolne pole do Dadoka. Było ono za mocne i czujnie na przedpolu zachował się Kuchta.

90+1
    Arbiter dolicza pięć dodatkowych minut do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

90
    Znów leży na placu gry Czernysz, którego łapią skurcze. Przypomnijmy, że trener gości nie ma już dostępnych żadnych zmian.

89
    Gol dla Stali Mielec!

Mielczanie zdołali w końcu doprowadzić do wyrównania! Zagranie na prawo do Dadoka, który chciał strzelać, lecz nieczysto trafił w piłkę i wyszło z tego podanie na dziewiąty metr! Nabiegał tam GRZEGORZ TOMASIEWICZ bez problemów pokonując Kuchtę! 1:1!

88
    Nie podnosi się z boiska Czernysz, który wyraźnie odczuwa skutki tego spotkania. Oczywiście to bardzo nie podoba się kibicom.

87
    Od kilkunastu dobrych minut w posiadaniu futbolówki są gospodarze i zamykają oni rywali na ich połowie. Ci jednak bardzo dobrze się ustawiają.

86
    Po chwili jeszcze raz strzelił, ale tym razem z dużej odległości Getinger! Celne uderzenie ląduje w "koszyczku" Kuchty.

85
    Bardzo dobrze przymierzył ze stojącej piłki Getinger, jednak nie dał się zaskoczyć Kuchta i broni tę próbę lewego obrońcy!

84
    Mak sprytnie zastawił się przed naciskającym go od tyłu Żemło. Sędzia słusznie przyznaje stały fragment gry dla mielczan z niezłej pozycji.

83
    Po rzucie wolnym Tomasiewicz idealnie zacentrował na głowę Bodziocha, który fatalnie przestrzelił w bardzo dobrej okazji!

82
    Już wprowadzony Skrzypczak zgrywa górną piłkę do Mikinicia, a temu bardzo niewiele zabrakło by uprzedzić Bodziocha.

Mateusz Nyka

Gole: 89. Tomasiewicz – 73. Piech

Kartki:   9. Winiarczyk (ODO), 18. Kamiński (ODO)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
    Strzały celne: 8:6. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 8:7. Spalone: 3:2. Foule: 11:15.