Olimpia E. – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Znicz – Legionovia 4:0 (koniec) | Resovia – Garbarnia 1:2 (koniec)
Stal S. W. – Lech II P. 2:1 (koniec) | Błękitni – Górnik Ł. 1:2 (koniec) | Gryf – Stal Rz. 0:2 (koniec)
GKS K. – Polkowice 1:2 (koniec) | Bytovia – Skra 1:1 (koniec) | Widzew – Toruń 1:1 (koniec)
Stal Stalowa Wola
2:1 (2:1)
Lech II Poznań
Środa 01.07.2020, 17:00 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • 2. Liga • 29. kolejka

Bardzo ważne zwycięstwo gospodarzy! Druga połowa była nieco gorsza od pierwszej, ale i tak nie możemy narzekać na poziom gry. Dziękuję za uwagę! (18:52:55)

90+3

90+2
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Fidziukiewicz, na boisku pojawia się Kiercz.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa mecz w Stalowej Woli!

90
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Śpiewak, na boisku pojawia się Waszkiewicz.

89
    Zbyt mocne zagranie Sobola w pole karne do Tomczyka.

87
    Bliski zdobycia bramki był Śpiewak, ale minimalnie się pomylił!

86
    Seria rzutów wolnych dla gospodarzy na połowie rywali. Cenne sekundy zyskują zawodnicy Stali.

85
    Ładna kontra Stali. Zagranie przed pole karne do Fidziukiewicza, którego strzał wybronił Mleczko! Korner dla gospodarzy.

84
    Bez pomysłu grają poznaniacy. Coraz mniej czasu pozostało im an doprowadzenie do remisu.

82
    Sporo indywidualnych kar w drugiej połowie. Tym razem arbitrowi podpadł gracz Stali.

80
    Z drugiej strony zupełnie nieudanie dośrodkowywał Tupaj. Z piątego metra wznawia grę Pietrzkiewicz.

79
    Niecelne uderzenie głową Jarosza po dośrodkowaniu Ciepiełi z rzutu wolnego.

78
    Tupaj ostro zaatakował Śpiewaka i on także obejrzał kartkę.

77
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Smajdor, na boisku pojawia się Ławrynowicz.

76
    Niespełna piętnaście minut do końca regulaminowego czasu gry. Utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.