Olimpia E. – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Znicz – Legionovia 4:0 (koniec) | Resovia – Garbarnia 1:2 (koniec)
Stal S. W. – Lech II P. 2:1 (koniec) | Błękitni – Górnik Ł. 1:2 (koniec) | Gryf – Stal Rz. 0:2 (koniec)
GKS K. – Polkowice 1:2 (koniec) | Bytovia – Skra 1:1 (koniec) | Widzew – Toruń 1:1 (koniec)
Znicz Pruszków
4:0 (1:0)
Legionovia Legionowo
Środa 01.07.2020, 17:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • 29. kolejka

Znakomity mecz w wykonaniu Znicza Pruszków, który na własnym terenie rozbił Legionovię aż 4:0. Dziękujemy za uwagę! (18:52:00)

68
    Kolejna wykorzystana jedenastka i pruszkowianie prowadzą dwiema bramkami!

46

Do przerwy Znicz prowadzi z Legionovią 1:0 po bramce strzelonej z rzutu karnego już w drugiej minucie.

45

39

35
    Dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. W dalszym ciągu 1:0 dla Znicza.

18
    Żółta kartka dla jednego z przyjezdnych.

2
    Szybko objęli prowadzenie miejscowi.

1
    Ależ początek w wykonaniu gospodarzy! Żółta kartka dla jednego z zawodników Legionovii i rzut karny dla Znicza!