Odra O. – Chojniczanka 0:0 (koniec) | Sandecja – Zagłębie S. 1:1 (koniec) | Warta – Chrobry 1:2 (koniec)
Jastrzębie – Stal M. 1:2 (koniec)
Warta Poznań
1:2 (0:0)
Chrobry Głogów
Wtorek 30.06.2020, 17:40 • Grodzisk Wielkopolski • Fortuna 1 Liga • 29. kolejka

Druga połowa spotkania była dużo ciekawsza od pierwszej! Ostatecznie Chrobry pokonał Wartę i 3 punkty jadą do Głogowa. Dziękuję za uwagę! (19:36:54)

90+3

90+2
    Gol dla Warty!
    Zamieszanie w polu karnym Chrobrego i kontaktowa bramka dla miejscowych! Z bliska wepchnął piłkę do bramki MICHAŁ JAKÓBOWSKI.

90+1
    Trzy minuty doliczył arbiter!

90
    Pewnie interweniował Szromnik po strzale Stępińskiego zza pola karnego.

89
    Kolejna groźna akcja gości! Ruszył z piłką Kubica, ale w porę został przyblokowany przez Trałkę!

88
    Wydaje się, że druga bramka Chrobrego rozstrzygnęła losy tego spotkania. Przyjezdni próbują jeszcze atakować, ale uszło z nich powietrze.

86
    Gol dla Chrobrego!
    Rzut wolny dla gości z lewego skrzydła. Miękkie dośrodkowanie na czwarty metr, skąd udanym strzałem głową popisał się MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI!

85
    Lewym skrzydłem przedzierał się Kozak, ale szybko stracił futbolówkę na rzecz rywala.

83
    Boczek w czysty sposób powstrzymał rozpędzonego rywala.

82
    Coraz mniej czasu dzieli przyjezdnych od sprawienia niespodzianki. Piłkarze Warty nieustannie biją głową w mur.

80
    Chwila oddechu dla defensywy głogowian. Wrzut z autu na własnej połowie boiska.

78
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Fiedosiewicz, na boisku pojawia się Grobelny.

77
    Jeden z defensorów Chrobrego faulowany we własnym polu karnym przez Boczka.

75
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Banaszewski, na boisku pojawia się Kozak.

74
    Drugi z rzędu korner dla miejscowych, ale tym razem defensorzy szybko wybili piłkę.