Smoleviči – FK Mińsk 0:0 (odw.) | Slutsk – Rukh Brest 1:1 (kon.) | Isloch Minsk – Energetik-BGU 1:2 (kon.)
Vitebsk – Dinamo Miń. 1:1 (kon.)
koniec
FC Vitebsk
1:1 (1:1)
Dinamo Mińsk
sobota 23.05.2020, 19:30 • CSK Vitebsk • Białoruska Premier League • 10. kolejka
     
    90+4
    Koniec meczu. (21:19:43)
     
    90+3
    Zmiana w drużynie FC Vitebsk: z boiska schodzi Carioca, na boisku pojawia się Fedosov.
     
    90
    Żółtą kartkę otrzymuje Suchockij (Dinamo Mińsk).
     
    88
    Zmiana w drużynie FC Vitebsk: z boiska schodzi Nicolaescu, na boisku pojawia się Kac.
     
    84
    Zmiana w drużynie Dinamo Mińsk: z boiska schodzi Bachar, na boisku pojawia się Bilonoh.
     
    80
    Zmiana w drużynie FC Vitebsk: z boiska schodzi Gurenko, na boisku pojawia się Vasiljev.
     
    78
    Żółtą kartkę otrzymuje Goropevšek (Dinamo Mińsk).
     
    73
    Zmiana w drużynie Dinamo Mińsk: z boiska schodzi Danilo, na boisku pojawia się Sikavka.
     
    71
    Żółtą kartkę otrzymuje Pavlovski (Dinamo Mińsk).
     
    62
    Żółtą kartkę otrzymuje Švecov (Dinamo Mińsk).
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+2
    Pierwsza połowa skończona.
     
    43
    Żółtą kartkę otrzymuje Volkov (FC Vitebsk).
    20. Nicolaescu (VTB) - 1:1
     
    20
    Zespół FC Vitebsk właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki NICOLAESCU. Asysta Gurenko.
     
    9
    Żółtą kartkę otrzymuje Nazarenko (FC Vitebsk).
    6. Bachar (MNK) - 0:1
     
    6
    Gol dla Dinama Miń.!
    Strzelcem bramki BACHAR.
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
    Bramki: 20. Nicolaescu (Gurenko) – 6. Bachar

    Kartki:   9. Nazarenko (VTB), 43. Volkov (VTB) – 62. Švecov (MNK), 71. Pavlovski (MNK), 78. Goropevšek (MNK), 90. Suchockij (MNK)


    Posiadanie piłki: 46 % : 54 %.
    Strzały na bramkę: 2:7. Strzały niecelne: 3:6. Rzuty rożne: 4:2.
    FC Vitebsk: Guščenko – Skipov (C), Klopockij, Nazarenko, Čalov, César, Kalenčuk, Gurenko (80. Vasiljev), Volkov, Carioca (90+3. Fedosov), Nicolaescu (88. Kac)
    Rezerwowi: Kac, Teverov, Fedosov, Vasiljev, Karamuška, Němčenok, Soroko

    Dinamo Mińsk: Plotnikov – Šitov (C), Suchockij, Goropevšek, Dinga, Švecov, Kozlov, Danilo (73. Sikavka), Pavlovski, Klimovič, Bachar (84. Bilonoh)
    Rezerwowi: Čiz, Sikavka, Bručič, Davjiskiba, Bilonoh, Borodin, Chalimončik, Ruděnok, Vergejčik

    Sędziowie: Šetsurin – Kosovec, Gerasimuk