Widzew – Atletico 1:4 (koniec)
Widzew Łódź
1:4 (1:2)
Atletico Madryt
Czwartek 09.04.2020, 11:00 • Liga Mistrzów 1996, faza grupowa. Łódź • Retro Relacje Na Żywo

Nie było to udane przywitanie w Łodzi Ligi Mistrzów w wykonaniu Widzewa. Gospodarze dobrze rozpoczęli drugą połowę, ale po dwóch kolejnych ciosach rywali nie zdołali się podnieść.

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne retro-relacje na naszym portalu! (13:01:28)

90+2

90+1
    Brzydki faul Michalczuka na Lopezie i zasłużona żółta kartka dla piłkarza Widzewa.

90
    Zagranie Dembińskiego do Zająca przecięte przez jednego z zawodników Atletico.

88
    Tym razem zupełnie nieudane uderzenie Bejbla.

87
    Płaskie uderzenie Esnaidera minimalnie obok bramki strzeżonej przez Szczęsnego!

86
    Nieudane wykończenie akcji przez gospodarzy i od bramki wznawia grę Molina.

85
    Nieporozumienie wśród madrytczyków. Podanie Bejbla "do nikogo".

83
    Technicznie zza pola karnego uderzał Munoz i niewiele brakowało, a piłka trafiłaby idealnie w okienko!

82
    Kąśliwa centra w pole karne Widzewa i dla bezpieczeństwa Michalczuk wybił piłkę poza linię końcową.

81
    Ostatnia zmiana w zespole gości. Roberto wchodzi w miejsce Kiko Narvaeza.

80
    Indywidualna akcja Michalczuka zakończona jednak strzałem prosto w dobrze ustawionego golkipera rywali!

79
    Rzut wolny dla Atletico na wysokości trzydziestego metra.

78
    Zmiana w drużynie Atlético Madryt: z boiska schodzi Simeone, na boisku pojawia się Alfaro.

76
    Zmiany dokonuje również Smuda. Szymkowiak zastąpiony przez Zająca.

74
    Zmiana w zespole Atletico. Agullera zostaje zastąpiony przez Lopeza.

73
    Dośrodkowanie Agullery z prawego skrzydła, ale wybił piłkę głową Bajor.

72
    Minimalnie niecelne uderzenie Panticia! Z ogromnym luzem grają teraz przedstawiciele hiszpańskiej piłki.

70
    Dwadzieścia minut do końca regulaminowego czasu gry. W dalszym ciągu trzybramkowe prowadzenie Atletico.

Gole: 45. Citko – 25. Pantić, 32. Simeone, 58. Simeone, 60. Narvaez

Kartki:   45+2. Wyciszkiewicz (WID), 90+1. Michalczuk (WID) – 31. Pantić (ATM), 38. Simeone (ATM)