Barys – Novosibirsk 1:2 (po dog.) | Jarosław – Podolsk 5:1 (kon.) | Bars – Omsk 5:3 (kon.)
Sp. Moskwa – Niżny Nowogród 2:3 (kon.)
koniec
HK Spartak Moskwa
2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
Torpedo Niżny Nowogród
wtorek 18.02.2020, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (19:50:26)
     
    59:36
    Kara dla HK Spartak Moskwa (Arťom Fjodorov – 2 min., uderzanie).
     
    53:17
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Kirill Urakov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    52:01 Jordan Schroeder (NNO) - 2:3
     
    52:01
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki JORDAN SCHROEDER. Asysta Anton Volčenkov, Arťom Aljajev.
    48:31 Stanislav Bočarov (NNO) - 2:2
     
    48:31
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki STANISLAV BOČAROV. Asysta Andrej Belevič, Drew Shore.
    45:35 Jakov Rylov (SPM) - 2:1
     
    45:35
    Gol dla Spartaku!
    Strzelcem bramki JAKOV RYLOV.
     
    41:20
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Sergej Zborovskij – 2 min., uderzanie).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    37:56 Maxim Cyplakov (SPM) - 1:1
     
    37:56
    Gol dla Spartaku!
    Strzelcem bramki MAXIM CYPLAKOV. Asysta Michail Juňkov, Dmitrij Višněvskij.
     
    37:44
    Kara dla HK Spartak Moskwa (Fjodor Malychin – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    17:22
    Kara dla HK Spartak Moskwa (Michail Juňkov – 2 min., zahaczanie).
     
    13:08
    Kara dla HK Spartak Moskwa (Ivan Višněvskij – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    Bramki i asysty: 38. Cyplakov (Juňkov, D. Višněvskij), 46. Rylov – 3. Schroeder (Orlov), 49. Bočarov (Belevič, Shore), 53. Schroeder (Volčenkov, Aljajev)


    HK Spartak Moskwa: J. Hudáček (Chomčenko) – Viklund, Hersley, D. Višněvskij, Rylov (C), I. Višněvskij, Trišin, Kulik, Nikišin – Chochlačov, Karsums, Malychin – Zubov (A), Daugavinš (A), Fjodorov – Juňkov, Cyplakov, Zlobin – Kokarev, A. Galimov, Stoljarov.
    Torpedo Niżny Nowogród: Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Volčenkov (A), Aljajev, Minejev – Žafjarov, Schroeder (A), Šenfeld – Belevič, Bočarov, Shore – Verjajev, Szczechura, Urakov – Gončaruk, Počivalov, D. Iljin – Šachvorostov.

    Sędziowie: Ansons, Vasiljev – Golovljov, Savenkov

    Widzów: 8 352