Clearex – Rekord 5:7 (koniec) | AZS UŚ – Piast 2:5 (koniec) | PA Nova Gliwice – Lubawa 5:2 (koniec)
FC Reiter – Red Dragons 2:6 (koniec) | Zduńska Wola – GI Malepszy 5:2 (koniec)
Gatta Active Zduńska Wola
5:2 (3:1)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
Sobota 15.02.2020, 18:00 • Hala przy ul. Złotej, Zduńska Wola • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 16

Ważne dla układy ligowej tabeli zwycięstwo zduńskowolan! Gatta obecnie plasuje się na trzeciej lokacie, mają tyle samo punktów co wicelider z Chorzowa. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne na nasz portal! (19:32:38)

40
    Mogło być 6:2, ale nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego Daniel Krawczyk!

39
    Nieustannie z lotnym golkiperem grają przyjezdni. Leszczynianie chcą zmniejszyć rozmiary porażki.

38
    Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Gra w przewadze w polu wreszcie przyniosła skutek! ADRIAN NIEDŹWIEDZKI zdołał pokonać Słowińskiego!

36
    Niecałe pięć minut do końca spotkania. Z wysuniętym golkiperem graja goście, którzy teraz zamknęli rywali w futsalowym zamku.

34
    Gol dla Gatty Active!
    Losy spotkania mamy już chyba rozstrzygnięte. MICHAŁ MARCINIAK powiększa przewagę gospodarzy do czterech trafień!

33
    Ogromne zamieszanie pod bramką gospodarzy. Uderzał m. in. Pietruszko, ale ostatecznie gracze Gatty zdołali wybić piłkę na aut.

32
    Duży krok w stronę końcowego triumfu robią miejscowi! Prowadzenie gospodarzy podwyższa MATEUSZ OLCZAK!

31
    Piąte przewinienie przyjezdnych! Każde kolejne oznaczać będzie przedłużony rzut karny. Gatta póki co bez faulu po zmianie stron.

30
    Bardzo dobre zawody rozgrywa Słowiński. Kolejna skuteczna interwencja golkipera Gatty. A dążenia rywali do zdobycia kontaktowego gola trwają dalej.

29
    Faule: 0-4.

28
    Wymieniali się podaniami w środku pola przyjezdni, ale skończyło się to łatwą stratą futbolówki.

27
    Nieudane wykończenie akcji przez gospodarzy. Podaniem do Witka wznowił grę Długosz.

25
    Bardzo dobra interwencja Słowińskiego i tylko korner dla przyjezdnych.

23
    Mocno ofensywnie nastawieni na drugą połowę wyszli przyjezdni. Szykuje się bardzo ciekawa druga odsłona tego pojedynku!

21

Do przerwy grająca zduńskowolanie prowadzą z beniaminkiem z Leszna 3:1. Na więcej emocji zapraszamy z powrotem za niecały kwadrans!

Gole: 3. Krawczyk, 7. Marciniak, 20. Krawczyk, 32. Olczak, 34. Marciniak – 18. Pietruszko, 38. Niedźwiedzki

Kartki:   12. Krawczyk (ZDW)