Clearex – Rekord 5:7 (koniec) | AZS UŚ – Piast 2:5 (koniec) | PA Nova Gliwice – Lubawa 5:2 (koniec)
FC Reiter – Red Dragons 2:6 (koniec) | Zduńska Wola – GI Malepszy 5:2 (koniec)
AZS UŚ Katowice
2:5 (0:3)
Piast Gliwice
Sobota 15.02.2020, 17:00 • Hala Szopienice, Katowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 16

Derby dla gliwiczan! Piast był dziś zdecydowanie bardziej skuteczny i zasłużenie wygrał z AZS-em UŚ 5:2. Dziękuję za uwagę! (18:45:07)

40
    Gol dla AZS-u UŚ!
    Teraz strzelili także i gospodarze! ADAM JONCZYK znalazł sposób na golkipera rywali.

39
    Gol dla Piasta!
    No to mamy po zawodach! GERMAN ROMERO AMARO dobija Akademików!

39
    Nieustannie w ataku katowiczanie, ale czasu na zmniejszenie straty coraz mniej. Rozsądnie w defensywie grają ich rywale.

37
    Z wysuniętym golkiperem grają miejscowi. Jak na razie nie przekłada się to jednak na ciekawsze okazje strzeleckie.

36
    Z poszanowaniem piłki grają gliwiczanie. Coraz mniej minut dzieli ich od końcowego triumfu.

35
    Hewlik szybko próbował zagrać piłkę z autu w pole karne Piasta, ale rywale zdołali przechwycić futbolówkę.

34
    Faul Szadurskiego wyceniony na żółtą kartkę. To już piąte przewinienie Piasta po przerwie!

34
    Przerwa na życzenie trenera Piasta Gliwice.

33
    W posiadaniu futbolówki katowiczanie. Zobaczymy, czy będą w stanie jeszcze w jakiś sposób zaszkodzić rywalom.

32
    Faule: 2-4.

31
    Michał Widuch na ławce rezerwowych zbyt ostro zareagował na decyzję arbiter i ten upomniał go żółtą kartką.

30
    Strzał Mrowca z lewej strony zupełnie nieudany.

30
    Znakomita okazja gliwiczan, którzy w trzech mknęli na bramkę rywali, ale ostatecznie tego nie wykorzystali!

29
    Odbił piłkę do boku Lasik po strzale jednego z rywali z prawego skrzydła.

28
    Dubiel ucierpiał w starciu z Barańskim i konieczna jest krótka przerwa w grze.

27
    Wracają na trzybramkowe prowadzenie goście! Długie zagranie do DOMINIKA SOLECKIEGO, który strzałem w kierunku dalszego słupka po raz drugi wpisał się na listę strzelców!

26
    Ostro potraktowany w środku pola był Szadurski. Rzut wolny dla Piasta, ale obyło się bez żółtej kartki dla faulującego.

Gole: 22. Wojtyna, 40. Jonczyk – 8. Solecki, 10. Szadurski, 11. Bugański, 27. Solecki, 39. Romero

Kartki:   31. Widuch (PIA), 34. Szadurski (PIA)