Niżniekamsk – Novosibirsk 6:3 (kon.) | Niżny Nowogród – Magnitogorsk 1:3 (kon.)
koniec
Torpedo Niżny Nowogród
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
piątek 24.01.2020, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (19:12:16)
     
    55:44
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Dennis Rasmussen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    44:00
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Michail Varnakov – 2 min., zahaczanie).
    40:28 Andrej Nestrašil (MET) - 1:3
     
    40:28
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki ANDREJ NESTRAŠIL. Asysta Viktor Antipin.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    39:02
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Jegor Jakovlev – 10 min. kara indywidualna, niesportowe zachowanie).
    27:01 Viktor Šachvorostov (NNO) - 1:2
     
    27:01
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki VIKTOR ŠACHVOROSTOV.
     
    24:17
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Maxim Matuškin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    12:02 Bogdan Potěchin (MET) - 0:2
     
    12:02
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki BOGDAN POTĚCHIN.
     
    09:45
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Bogdan Potěchin – 2 min., zahaczanie).
    03:05 Sergej Mozjakin (MET) - 0:1
     
    03:05
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki SERGEJ MOZJAKIN.
     
    00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął.
    Bramki i asysty: 28. Šachvorostov – 4. Mozjakin, 13. Potěchin, 41. A. Nestrašil (Antipin)


    Torpedo Niżny Nowogród: Lindbäck (Tichomirov) – Barancev, Orlov, Ch. Genoway, Mišarin, Volčenkov, Aljajev, Minejev – Varnakov, Shore, Žafjarov – Schroeder, Šenfeld, Rattie – Bočarov, Belevič, Verjajev – Šachvorostov, Urakov, Počivalov.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Děmčenko) – Antipin, J. Birjukov, Dronov, J. Jakovlev, Matuškin, Pivcakin – Mozjakin, A. Nestrašil, Filippi – N. Kuljomin, Rasmussen, Potěchin – O'Dell, Paršin, Loktionov – Několenko, Ljubimov, Timkin – Dorofejev.

    Sędziowie: Morozov, Gamalej – Viljugin, Sazonov

    Widzów: 5 500