Chabarowsk – Novosibirsk 1:2 (1:2 po rz.k.) | Władywostok – Omsk 1:3 (kon.) | Kunlun – Bars 3:1 (kon.)
Barys – Magnitogorsk 4:3 (kon.) | Jekaterynburg – Saławat 4:2 (kon.) | Czerepowiec – Sp. Moskwa 1:2 (po dog.)
Niżniekamsk – Czelabińsk 3:4 (1:2 po rz.k.) | Niżny Nowogród – Dyn. Moskwa 6:4 (kon.) | CSKA Moskwa – Soczi 6:1 (kon.)
Sankt Petersburg – Helsinki 4:1 (kon.) | Podolsk – Din. Mińsk 5:1 (kon.)
koniec
Torpedo Niżny Nowogród
6:4 (2:1, 2:2, 2:1)
Dynamo Moskwa
czwartek 16.01.2020, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (19:24:53)
    59:16 Drew Shore (NNO) - 6:4
     
    59:16
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki DREW SHORE. Asysta Anton Šenfeld.
    58:34
    52:36 Ty Rattie (NNO) - 5:4
     
    52:36
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki TY RATTIE. Asysta Anton Šenfeld.
    45:44 Ivan Igumnov (DMS) - 4:4
     
    45:44
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki IVAN IGUMNOV. Asysta Jegor Zajcev, Andrej Alexejev.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    34:56
    Zmiana w drużynie Dynamo Moskwa: z boiska schodzi Ivan Bočarov, na boisku pojawia się Alexandr Jerjomenko.
    34:56 Stanislav Bočarov (NNO) - 4:3
     
    34:56
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki STANISLAV BOČAROV. Asysta Denis Barancev, Daniil Iljin.
    29:01 Ilja Kruglov (DMS) - 3:3
     
    29:01
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki ILJA KRUGLOV. Asysta Andrej Alexejev, Jegor Zajcev.
    25:33 Arťom Aljajev (NNO) - 3:2
     
    25:33
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki ARŤOM ALJAJEV. Asysta Ty Rattie, Jordan Schroeder.
    24:01 Dmitrij Jaškin (DMS) - 2:2
    Bramki i asysty: 14. Bočarov (Belevič, Orlov), 16. Rattie (Schroeder, Šenfeld), 26. Aljajev (Rattie, Schroeder), 35. Bočarov (Barancev, D. Iljin), 53. Rattie (Šenfeld), 60. Shore (Šenfeld) – 1. Šipačov (Čajkovský, A. Petersson), 25. Jaškin (Hietanen, Šipačov), 30. Kruglov (Alexejev, J. Zajcev), 46. Igumnov (J. Zajcev, Alexejev)


    Torpedo Niżny Nowogród: Tichomirov (Lindbäck) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev, Minejev – Shore, Žafjarov, Varnakov (A) – Rattie, Šenfeld, Schroeder – Belevič, Bočarov, D. Iljin (A) – Počivalov, Verjajev, Urakov.
    Dynamo Moskwa: Bočarov (35. Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, Mironov (A), Volkov, J. Zajcev, Ljamin, Grigorjev, Ogurcov – Jaškin, Šipačov (C), A. Petersson – Indrašis, Polygalov, Tarasov – Afinogenov, Igumnov, Alexejev – V. Kuljomin (A), Kruglov, Muranov.

    Sędziowie: Denis Naumov, Alexander Soin – Alexander Žacharenkov, Sergei Šeljanin