Montreal – Chicago | 1:4 (koniec) | | | St. Louis – Philadelphia | 3:4 (po dogrywce) |
Chabarowsk – Novosibirsk | 1:2 (1:2 po rz. karnych) | | | Władywostok – Omsk | 1:3 (koniec) | | | Kunlun – Bars | 3:1 (koniec) |
Barys – Magnitogorsk | 4:3 (koniec) | | | Jekaterynburg – Saławat | 4:2 (koniec) | | | Czerepowiec – Sp. Moskwa | 1:2 (po dogrywce) |
Niżniekamsk – Czelabińsk | 3:4 (1:2 po rz. karnych) | | | Niżny Nowogród – Dyn. Moskwa | 6:4 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Soczi | 6:1 (koniec) |
Sankt Petersburg – Helsinki | 4:1 (koniec) | | | Podolsk – Din. Mińsk | 5:1 (koniec) |
koniec po rz. karnych (1:2)
Nieftiechimik Niżniekamsk
3:4
(1:0, 2:0, 0:3 - 0:0)
Traktor Czelabińsk
Składy i statystyki:
3. R. Murphy (White, Porjadin), 28. Enlund (Chajrullin, Šaripzjanov), 36. Enlund (Padakin, Šaripzjanov) – 49. Hyka (Sedlák, Bailen), 55. Hyka (S. Těreščenko, Bailen), 58. Avcin (A. Michejev, Osnovin), kar. Thomas
Sędziowie: Gamalej, Morozov – Antonov, Bitjukov
Widownia: 3024
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Ildar Šiksatdarov (NIZ)
0:0 Nick Bailen (CLJ)
2. stan:
0:0 Marat Chajrullin (NIZ)
0:0 Lukáš Sedlák (CLJ)
3. stan:
0:0 Jonas Enlund (NIZ)
0:0 Tomáš Hyka (CLJ)
4. stan:
1:0 Matt White (NIZ)
1:1 Vjačeslav Osnovin (CLJ)
5. stan:
1:1 Jacob Berglund (NIZ)
1:2 Christian Thomas (CLJ)
Nieftiechimik Niżniekamsk:
Barulin (Šaryčenkov) – R. Murphy, Rjasenskij, Bryncev, Šaripzjanov, S. Zacharčuk, Aťušov, Pajgin – White, Porjadin, Berglund – Padakin, Enlund, Chajrullin – Šiksatdarov, P. Kulikov, Chisamutdinov – Denis Kazionov, Černikov, Grošev – Šarifjanov.
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: S. Galimov (36. Fedotov) – Isajev, Bailen, Menšikov, Borodkin, Karpuchin, S. Těreščenko – Hyka, Sedlák, Osnovin – A. Michejev, Thomas, Calof – Avcin, Karlin, Kosov – Tridčikov, Bobyljov, Mansurov – Stěpanov, N. Komarov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Traktor Czelabińsk: S. Galimov (36. Fedotov) – Isajev, Bailen, Menšikov, Borodkin, Karpuchin, S. Těreščenko – Hyka, Sedlák, Osnovin – A. Michejev, Thomas, Calof – Avcin, Karlin, Kosov – Tridčikov, Bobyljov, Mansurov – Stěpanov, N. Komarov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gamalej, Morozov – Antonov, Bitjukov
Widownia: 3024
Strzelcem bramki RYAN MURPHY. Asysta Matt White, Pavel Porjadin.
Strzelcem bramki JONAS ENLUND. Asysta Marat Chajrullin, Damir Šaripzjanov.
Strzelcem bramki JONAS ENLUND. Asysta Pavel Padakin, Damir Šaripzjanov.
Strzelcem bramki TOMÁŠ HYKA. Asysta Lukáš Sedlák, Nick Bailen.
Strzelcem bramki TOMÁŠ HYKA. Asysta Sergej Těreščenko, Nick Bailen.
Strzelcem bramki ALEXANDR AVCIN. Asysta Arťom Michejev, Vjačeslav Osnovin.
Strzelcem zwycięskiej bramki jest CHRISTIAN THOMAS.