Chabarowsk – Novosibirsk 1:2 (1:2 po rz.k.) | Władywostok – Omsk 1:3 (kon.) | Kunlun – Bars 3:1 (kon.)
Barys – Magnitogorsk 4:3 (kon.) | Jekaterynburg – Saławat 4:2 (kon.) | Czerepowiec – Sp. Moskwa 1:2 (po dog.)
Niżniekamsk – Czelabińsk 3:4 (1:2 po rz.k.) | Niżny Nowogród – Dyn. Moskwa 6:4 (kon.) | CSKA Moskwa – Soczi 6:1 (kon.)
Sankt Petersburg – Helsinki 4:1 (kon.) | Podolsk – Din. Mińsk 5:1 (kon.)
koniec po rzutach karnych (1:2)
Nieftiechimik Niżniekamsk
3:4 (1:0, 2:0, 0:3 - 0:0)
Traktor Czelabińsk
czwartek 16.01.2020, 17:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (19:39:05)
    65:00 Christian Thomas (CLJ) - 3:4
     
    65:00
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna Traktor Czelabińsk.

    Strzelcem zwycięskiej bramki jest CHRISTIAN THOMAS.
     
    5. stan
    1:2
    Christian THOMAS trafia.
     
    5. stan
    1:1
    Jacob BERGLUND nie trafia.
     
    4. stan
    1:1
    Vjačeslav OSNOVIN trafia.
     
    4. stan
    1:0
    Matt WHITE trafia.
     
    3. stan
    0:0
    Tomáš HYKA nie trafia.
     
    3. stan
    0:0
    Jonas ENLUND nie trafia.
     
    2. stan
    0:0
    Lukáš SEDLÁK nie trafia.
     
    2. stan
    0:0
    Marat CHAJRULLIN nie trafia.
     
    1. stan
    0:0
    Nick BAILEN nie trafia.
     
    1. stan
    0:0
    Ildar ŠIKSATDAROV nie trafia.
     
    Rozpoczynają się rzuty karne.
     
    65:00
    Dogrywka skończona.
     
    60:01
    Dogrywka rozpoczęta.
     
    60:00
    Trzecia tercja skończona.
    57:31 Alexandr Avcin (CLJ) - 3:3
     
    57:31
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki ALEXANDR AVCIN. Asysta Arťom Michejev, Vjačeslav Osnovin.
    Bramki i asysty: 3. R. Murphy (White, Porjadin), 28. Enlund (Chajrullin, Šaripzjanov), 36. Enlund (Padakin, Šaripzjanov) – 49. Hyka (Sedlák, Bailen), 55. Hyka (S. Těreščenko, Bailen), 58. Avcin (A. Michejev, Osnovin), kar. Thomas

    Rzut karny:

    1. stan:
    0:0   Ildar Šiksatdarov (NIZ)
    0:0   Nick Bailen (CLJ)
    2. stan:
    0:0   Marat Chajrullin (NIZ)
    0:0   Lukáš Sedlák (CLJ)
    3. stan:
    0:0   Jonas Enlund (NIZ)
    0:0   Tomáš Hyka (CLJ)
    4. stan:
    1:0   Matt White (NIZ)
    1:1   Vjačeslav Osnovin (CLJ)
    5. stan:
    1:1   Jacob Berglund (NIZ)
    1:2   Christian Thomas (CLJ)


    Nieftiechimik Niżniekamsk: Barulin (Šaryčenkov) – R. Murphy, Rjasenskij, Bryncev, Šaripzjanov, S. Zacharčuk, Aťušov, Pajgin – White, Porjadin, Berglund – Padakin, Enlund, Chajrullin – Šiksatdarov, P. Kulikov, Chisamutdinov – Denis Kazionov, Černikov, Grošev – Šarifjanov.
    Traktor Czelabińsk: S. Galimov (36. Fedotov) – Isajev, Bailen, Menšikov, Borodkin, Karpuchin, S. Těreščenko – Hyka, Sedlák, Osnovin – A. Michejev, Thomas, Calof – Avcin, Karlin, Kosov – Tridčikov, Bobyljov, Mansurov – Stěpanov, N. Komarov.

    Sędziowie: Gamalej, Morozov – Antonov, Bitjukov

    Widzów: 3024