Chabarowsk – Novosibirsk 1:2 (1:2 po rz.k.) | Władywostok – Omsk 1:3 (kon.) | Kunlun – Bars 3:1 (kon.)
Barys – Magnitogorsk 4:3 (kon.) | Jekaterynburg – Saławat 4:2 (kon.) | Czerepowiec – Sp. Moskwa 1:2 (po dog.)
Niżniekamsk – Czelabińsk 3:4 (1:2 po rz.k.) | Niżny Nowogród – Dyn. Moskwa 6:4 (kon.) | CSKA Moskwa – Soczi 6:1 (kon.)
Sankt Petersburg – Helsinki 4:1 (kon.) | Podolsk – Din. Mińsk 5:1 (kon.)
koniec
Awtomobilist Jekaterynburg
4:2 (0:0, 2:0, 2:2)
Saławat Jułajew Ufa
czwartek 16.01.2020, 15:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (17:25:21)
    59:45 Arťom Garejev (JEK) - 4:2
     
    59:45
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki ARŤOM GAREJEV. Asysta Pavel Dacjuk.
     
    54:33
    Zmiana w drużynie Saławat Jułajew Ufa: z boiska schodzi Juha Metsola, na boisku pojawia się Andrej Karejev.
    54:32 Anatolij Golyšev (JEK) - 3:2
     
    54:32
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki ANATOLIJ GOLYŠEV.
     
    53:52
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Geoff Platt – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
    49:41 Nikita Sošnikov (UFA) - 2:2
     
    49:41
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki NIKITA SOŠNIKOV. Asysta Philip Larsen.
     
    47:47
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
     
    45:35
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Nikita Trjamkin – 2 min., uderzanie).
     
    45:31
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Jevgenij Mozer – 2 min., uderzanie).
    45:00 Pjotr Chochrjakov (UFA) - 2:1
     
    45:00
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki PJOTR CHOCHRJAKOV.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    31:21 Pavel Dacjuk (JEK) - 2:0
     
    31:21
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki PAVEL DACJUK. Asysta Georgij Bělousov.
    22:24 Denis Bodrov (JEK) - 1:0
    Bramki i asysty: 23. D. Bodrov (Dacjuk, Bělousov), 32. Dacjuk (Bělousov), 55. Golyšev, 60. A. Garejev (Dacjuk) – 45. Chochrjakov, 50. Sošnikov (Larsen)


    Awtomobilist Jekaterynburg: Jakub Kovář (Fomin) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Mamkin, D. Bodrov, Batyršin, Gurkin, D. Zajcev – Dawes, Golyšev, Macek – Holland, Obidin, Mozer – Dacjuk, Bělousov, A. Garejev – Platt, V. Popov, Litovčenko – Ovčinnikov.
    Saławat Jułajew Ufa: Metsola (55. Karejev) – Larsen, A. Semjonov, Arzamascev, Koledov, Ar. Sergejev, Lisovec, Muchamadullin, Pašnin – Hartikainen, Omark, Kartajev – Manninen, Chochrjakov, Sošnikov – V. Žarkov, Soloduchin, Kadějkin – Baškirov, Kugryšev, Burmistrov.