Chabarowsk – Bars 2:3 (0:2 po rz.k.) | Kunlun – Novosibirsk 4:5 (1:2 po rz.k.) | Barys – Saławat 5:3 (kon.)
Czelabińsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Czerepowiec – Jekaterynburg 3:1 (kon.) | Niżny Nowogród – Soczi 2:1 (po dog.)
CSKA Moskwa – Din. Mińsk 5:1 (kon.) | Sankt Petersburg – Din. Ryga 3:0 (kon.) | Podolsk – Helsinki 2:3 (kon.)
koniec
Severstal Czerepowiec
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Awtomobilist Jekaterynburg
wtorek 14.01.2020, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (19:20:07)
    55:11 Sergej Monachov (CER) - 3:1
     
    55:11
    Gol dla Severstalu!
    Strzelcem bramki SERGEJ MONACHOV. Asysta Igor Geraskin, Bogdan Jakimov.
     
    50:52
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Brooks Macek – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    49:28
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Nikita Chlystov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
    45:00 Nikita Trjamkin (JEK) - 2:1
     
    45:00
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki NIKITA TRJAMKIN. Asysta Peter Holland, Jefim Gurkin.
    43:48 Igor Geraskin (CER) - 2:0
     
    43:48
    Gol dla Severstalu!
    Strzelcem bramki IGOR GERASKIN.
     
    41:12
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Vjačeslav Litovčenko – 2 min., zahaczanie).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    38:04
    Kara dla Severstal Czerepowiec (Arturs Kulda – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
    36:52
    29:30 Dmitrij Markovin (CER) - 1:0
     
    29:30
    Gol dla Severstalu!
    Strzelcem bramki DMITRIJ MARKOVIN. Asysta Alexandr Petunin, Vladislav Kodola.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął.
    Bramki i asysty: 30. Markovin (Petunin, Kodola), 44. Geraskin, 56. Monachov (Geraskin, Jakimov) – 45. Trjamkin (Holland, Gurkin)


    Severstal Czerepowiec: Šugajev (Chakimov) – Chochlov, Makejev, A. Kulda, Provolněv, Kudako, N. Chlystov, Rogov – Trubačjov, Monachov, Jakimov – J. Jakovlev, Kapustin, Geraskin – Kodola, Markovin, Petunin – J. Bodrov, Nevolin, A. Alexejev – J. Morozov.
    Awtomobilist Jekaterynburg: Fomin (Galkin) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Gurkin, Stasenko, D. Bodrov, Mamkin, D. Zajcev – Golyšev, Dawes, Macek – Holland, Sexton, Mozer – Chripunov, Dacjuk, A. Garejev – Platt, Rassejkin, Ovčinnikov – Litovčenko.

    Sędziowie: Gamalej, Olenin – Stroganov, Šadrin

    Widzów: 3 134