Chabarowsk – Bars 2:3 (0:2 po rz.k.) | Kunlun – Novosibirsk 4:5 (1:2 po rz.k.) | Barys – Saławat 5:3 (kon.)
Czelabińsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Czerepowiec – Jekaterynburg 3:1 (kon.) | Niżny Nowogród – Soczi 2:1 (po dog.)
CSKA Moskwa – Din. Mińsk 5:1 (kon.) | Sankt Petersburg – Din. Ryga 3:0 (kon.) | Podolsk – Helsinki 2:3 (kon.)
koniec
Traktor Czelabińsk
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
wtorek 14.01.2020, 15:00 • Ledová aréna Traktor • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (17:06:05)
     
    57:51
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Andrej Loktionov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    51:09
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Vladimir Bobyljov – 2 min., trzymanie).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    36:55
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Nick Bailen – 2 min., trzymanie).
    33:04 Arťom Michejev (CLJ) - 2:1
     
    33:04
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki ARŤOM MICHEJEV. Asysta Andrew Calof.
    26:30 Maxim Matuškin (MET) - 1:1
     
    26:30
    Gol dla Metallurga!
    Strzelcem bramki MAXIM MATUŠKIN. Asysta Sergej Mozjakin, Tomáš Filippi.
     
    21:22
    Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Denis Paršin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
    20:54 Tomáš Hyka (CLJ) - 1:0
     
    20:54
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki TOMÁŠ HYKA. Asysta Lukáš Sedlák, Vitalij Menšikov.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    19:02
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Nikita Komarov – 2 min., zahaczanie).
     
    00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.
    Bramki i asysty: 21. Hyka (Sedlák, Menšikov), 34. A. Michejev (Calof) – 27. Matuškin (Mozjakin, Filippi)


    Traktor Czelabińsk: S. Galimov (Fedotov) – Isajev, Bailen (A), Borodkin, Menšikov (A), Karpuchin, S. Těreščenko – Osnovin, Sedlák (A), Hyka – Calof, A. Michejev, Thomas – Kosov, Karlin, Avcin – Tridčikov, Bobyljov, N. Komarov – Mansurov, Stěpanov.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Děmčenko) – Antipin, Pivcakin, J. Jakovlev, Vereščagin, Dronov, Matuškin, J. Birjukov (A) – A. Nestrašil, Filippi, Mozjakin (C) – O'Dell, Rasmussen, Paršin – N. Kuljomin (A), Loktionov, Kozun – Dorofejev, Několenko, Ljubimov – Rožkov.

    Sędziowie: Akuzovskij, Sergejev – Nikolajev, Střelcov

    Widzów: 7053