Chabarowsk – Bars 2:3 (0:2 po rz.k.) | Kunlun – Novosibirsk 4:5 (1:2 po rz.k.) | Barys – Saławat 5:3 (kon.)
Czelabińsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Czerepowiec – Jekaterynburg 3:1 (kon.) | Niżny Nowogród – Soczi 2:1 (po dog.)
CSKA Moskwa – Din. Mińsk 5:1 (kon.) | Sankt Petersburg – Din. Ryga 3:0 (kon.) | Podolsk – Helsinki 2:3 (kon.)
koniec po rzutach karnych (0:2)
Amur Chabarowsk
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Ak Bars Kazań
wtorek 14.01.2020, 10:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (12:40:32)
    Dmitrij Voronkov (KZN) - 2:3
     
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna Ak Bars Kazań.

    Strzelcem zwycięskiej bramki jest DMITRIJ VORONKOV.
     
    4. stan
    0:2
    Vladislav UŠENIN nie trafia.
     
    4. stan
    0:2
    Dmitrij VORONKOV trafia.
     
    3. stan
    0:1
    Alexandr GORŠKOV nie trafia.
     
    3. stan
    0:1
    Patrice CORMIER nie trafia.
     
    2. stan
    0:1
    Igor RUDĚNKOV nie trafia.
     
    2. stan
    0:1
    Arťom GALIMOV nie trafia.
     
    1. stan
    0:1
    Kirill RASSKAZOV nie trafia.
     
    1. stan
    0:1
    Justin AZEVEDO trafia.
     
    Rozpoczynają się rzuty karne.
     
    65:00
    Dogrywka skończona.
     
    63:49
    Kara dla Ak Bars Kazań (Michail Gluchov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
    Kara dla Amur Chabarowsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
     
    60:01
    Dogrywka rozpoczęta.
     
    60:00
    Trzecia tercja skończona.
    53:26 Michal Jordán (CHA) - 2:2
     
    53:26
    Gol dla Amura!
    Strzelcem bramki MICHAL JORDÁN.
     
    51:46
    Kara dla Amur Chabarowsk (Nikita Kamalov – 2 min., przeszkadzanie).
    Bramki i asysty: 4. Ruděnkov (Kamalov), 54. Jordán – 13. M. Gluchov, 41. Azevedo, kar. Voronkov

    Rzut karny:

    1. stan:
    0:1   Justin Azevedo (KZN)
    0:1   Kirill Rasskazov (CHA)
    2. stan:
    0:1   Arťom Galimov (KZN)
    0:1   Igor Ruděnkov (CHA)
    3. stan:
    0:1   Patrice Cormier (KZN)
    0:1   Alexandr Gorškov (CHA)
    4. stan:
    0:2   Dmitrij Voronkov (KZN)
    0:2   Vladislav Ušenin (CHA)


    Amur Chabarowsk: Langhamer (41. Alikin) – Vitásek, Jordán, V. Vasiljev, Korjagin, Turbin, Kamalov, Alexandrov – Rasskazov, H. Zohorna, Fajzullin – A. Lazarev, Golubev, Ruděnkov – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Jazkov, A. Kuzněcov, Kacuba.
    Ak Bars Kazań: Biljalov (Miftachov) – Virtanen, Wikstrand, Judin, Rukavišnikov, Jarullin, Žuravljov, N. Averin – Cormier, K. Petrov, Azevedo – Dyňak, Zaripov, A. Galimov – Galijev, M. Gluchov, Frattin – Galuzin, Voronkov, O. Li – Kara.