Ukryj komentarze   Pokaż detale
0:2
3:6
0:6
Udany rewanż Amerykanki po szokującej porażce w fazie grupowej. Serena Williams po raz piąty (a trzeci z rzędu) w karierze triumfuje w turnieju mistrzyń. Wielki mecz rakiety numer jeden na świecie. Wychodziło jej praktycznie wszystko, znakomicie atakowała do siatki i wybiła tenis rywalce z głowy. Halep była zupełnie bezradna. Warto przypomnieć, że Rumunka przegrywając z Aną 0-2 mogła wyeliminować Serenę z dalszej fazy turnieju. Ostatecznie zdołała urwać Serbce seta i umożliwiła tym samym młodszej z sióstr Williams awans do półfinału, gdzie też była jedną nogą poza turniejem. W tie breaku decydującego seta z Caroline Wozniacki przegrywała już 1-4, ale zdołała podnieść się i odwrócić losy spotkania. Teraz pokonała świetnie dysponowaną Rumunkę i zasłużenie wygrywa cały turniej. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com.