0:3
14:25
23:25
18:25
Podopieczni trenera Santilliego rozegrali dziś bardzo dobre spotkanie i pewnie zwyciężyli 3:0. Jeśli chodzi o Espadon, to szczeciński zespół nieco rozczarował i ponownie – we własnej hali – nie potrafił wygrać nawet jednego seta. Komisarz PlusLigi nagrodził statuetką MVP rozgrywającego Indykpolu AZS – Pawła Woickiego – który umiejętnie rozdzielał piłki do swoich kolegów. To wszystko z mojej strony – bardzo dziękuję za śledzenie relacji.
2:3
25:20
25:18
23:25
21:25
11:15
Bardzo ciekawe widowisko zaserwowały nam dzisiaj ekipy ŁKS-u i Chemika. Gospodynie prowadziły w setach już 2:0, ale policzanki przebudziły się po 10-minutowej przerwie i wygrały trzy kolejne partie! Nie obyło się bez kilku kontrowersyjnych decyzji – warto jednak zaznaczyć, że były one obustronne. W polickim zespole dobrą zmianę dały Strashimira Simeonova oraz Malwina Smarzek, które dołożyły swoją cegiełkę do końcowego zwycięstwa. Mistrzynie Polski przystąpią zatem w dobrych nastrojach do środowego spotkania z Dynamem Kazań.

Bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam do regularnego odwiedzania naszego portalu.
0:3
15:25
Ekipa z Piły zasłużenie wygrała dzisiejsze spotkanie. Ambicji i nieustępliwości KSZO przeciwstawiła dobrą organizację gry, technikę i umiejętności czysto siatkarskie.
Obejrzeliśmy spotkanie jednostronne, zaś emocje towarzyszyły jedynie trzeciej partii tego meczu. Mimo to, warto było pojawić się przy Świętokrzyskiej, chociażby aby zobaczyć świetną ekipę PTPS-u
Dziękujemy za relację i zapraszamy na kolejne spotkania!