Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY COM!
25:11
25:18
23:25
25:22
Mecz na hali MOSiR w Radomiu kończy się wynikiem 3:1 w setach dla gospodarzy. Ostatnie dwa sety były bardzo wyrównane, jednak więcej szczęścia mieli dziś zawodnicy Cerradu Czarnych Radom. Dziękuje za uwagę!
2:3
25:20
25:27
25:22
25:23
11:15
Nie był to mecz, w którym mogliśmy zobaczyć wiele ciekawym akcji. Zdecydowanie przeważały w dzisiejszym spotkaniu błędy popełniane całymi seriami przez siatkarzy obu drużyn. Ostatecznie wygrywają szczecinianie i wywożą z Kielc cenne dwa punkty, które mogą im pomóc w awansie na dwunastą lokatę po fazie zasadniczej PlusLigi.
MVP meczu został wybrany Michał Ruciak, który zdecydowanie zasłużył na to wyróżnienie.
Dziękuję za dzisiejszą relację i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu lajfy com!
3:0
25:16
25:15
25:18
Szczerze mówiąc, spodziewaliśmy się dzisiaj bardziej emocjonującego spotkania. Tymczasem na parkiecie w Bielsku-Białej istniała tylko jedna drużyna – miejscowy BKS. Dziękuję serdecznie za uwagę i zapraszam na inne relacje live!