Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne dzisiejsze relacje z MŚ w siatkówce na lajfy.com!
17:25
25:20
21:25
21:25
Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! Wciąż trwa pojedynek USA z Iranem, o godzinie 16:30 startują zaś kolejne mecze: Wenezuela – Kamerun i Belgia – Portoryko.
3:0
25:19
25:17
25:20
To wszystko z Kraków Areny. Dziękuje za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji z siatkarskiego mundialu na lajfy.com! Już dziś od 20:15 starcie Polaków z Australia!
3:1
25:22
25:21
31:33
25:14
Po wyrównanym trzecim secie Wenezuelczycy byli mocno podrażnieni i w czwartej partii nie pozostawili już rywalom żadnych złudzeń co do tego, która reprezentacja jest lepsza. Ta ekipa musi jednak sporo poprawić w swojej grze, aby nie były to ich ostatnie punkty na tym turnieju. Dziękuję Państwu za uwagę i już teraz zapraszam na danie główne dzisiejszego dnia, a więc mecz Polska-Kanada, z którego relację przeprowadzi oczywiście serwis lajfy.com!
0:3
17:25
19:25
22:25
Żaden Kangur, ani kangur nam dzisiaj nie podskoczył. No może poza Edgarem, ale to my po dwóch meczach nie straciliśmy choćby seta!