EKS Start – Młyny Stoisław 27:22 (koniec) | SPR Pogoń – MKS Perła 31:24 (koniec)
EKS Start Elbląg
27:22 (13:7)
Młyny Stoisław Koszalin
Piątek 23.08.2013, 18:00Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej

Dobry początek turnieju dla gospodyń! Po krótkiej przerwie rozpocznie się drugi dzisiejszy mecz – Pogoń Baltica Szczecin zagra z mistrzem Polski z Lublina. (19:39:36)

60
    Koniec meczu. (27:22)

60
    Błaszczyk rzuca gola z ostrego kąta. (27:22) (27:22)

59
    Kobyłecka zdołała rzucić bramkę mimo asysty obrońców. (27:21) (27:21)

58
    Chmiel z kontry trafia do bramki Startu. (27:20) (27:20)

58
    Rzut karny wykorzystała Dąbrowska. (27:19) (27:19)

57
    Dąbrowska zdobywa gola. (27:18) (27:18)

54
    Chwilowa przerwa w grze. Kontuzjowana Załoga, która musiała opuścić boisko. (27:17) (27:17)

54
    Aleksandrowicz z dystansu celnie pod poprzeczkę. (27:17) (27:17)

54
    Załoga i 17 bramka dla Politechniki. (26:17) (26:17)

53
    Grzyb w kontrze i celnie rzuca. Start jest o klase lepszym zespołem w tym spotkaniu. (26:16) (26:16)

51
    Grzyb przejmuje podanie ze skrzydła i trafia. (25:16) (25:16)

51
    Politechnika nie może sforsować obrony gospodarzy. Zawodniczki gości trafiają w słupki albo rzucają obok bramki. (24:16) (24:16)

49
    Nowicka zaskoczyła bramkarkę sprytnym rzutem. (24:16) (24:16)

49
    Załoga w kontrze wykorzystała sytuacje sam na sam. (24:15) (24:15)

47
    W odpowiedzi Dąbrowska wykorzystuje sytuację do zdobycia gola. (24:14) (24:14)

45
    Grzyb z dystansu i piękna bramka. (24:13) (24:13)

45
    Kobyłecka efektownym rajdem wbiegła w okolice bramki i rzuciła celnie. (23:13) (23:13)

43
    Szymańska z dystansu wykorzystuje swój dobry rzut i zdobywa bramkę. (23:12) (23:12)

Michał Libuda

EKS Start Elbląg: Sądej, Waga, Cekała, Wolska, Jędrzejczyk, Sielicka, Szymańska, Aleksandrowicz, Kędzierska, Kłonowska, Karwecka, Jałoszewska, Zoria, Grzyb, Koniuszaniec
    Młyny Stoisław Koszalin: Kobyłecka, Dąbrowska, Łach, Piechnik, Chmiel, Załoga, Odrowska, Lisewska, Koprowska, Kot, Winter, Błaszczyk, Czarna, Nowicka