Saławat – Bars 1:6 (koniec) | Lev – Din. Ryga 4:3 (2:1 po rz. karnych)
Saławat Jułajew Ufa
1:6 (0:3, 1:0, 0:3)
Ak Bars Kazań
Wtorek 13.08.2013, 13:00Prague Hockey Cup

Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne "lajfy" z turnieju w Pradze. (15:07:34)

0:3, 1:0, 0:3 i 1:6 w całym meczu. AK Bars Kazań pokonuje pewnie Saławat Jułajew Ufa. Zasłużone zwycięstwo hokeistów z Kazania, którzy byli dzisiaj lepsi w każdym elemencie hokejowego rzemiosła.

60:00

59:40
    Rzucili się do ataku hokeiści Ufy.

58:38
    Gol dla AK Bars!

Strzał Bodrova odbija Tarkki, do krążka najprędzej dojeżdza OBUCHOV i zdobywa szóste trafienie dla AK Bars.

58:30
    Minuta i trzydzieści sekund do zakończenia meczu. Po pewne zwycięstwo dążą hokeiści z Kazania.

56:20
    Szczęśliwie broni teraz Barulin, krążek przetoczył się po jego parkanach i niewiele brakowało, by "wturlał" się do bramki.

56:00
    19-28 w strzałach na bramkę. Najwięcej – po cztery razy próbowali Petrov i Heshka.

55:52
    Hartikainen powstrzymany przez Barulina!

54:45
    Mocne wstrzelenie krążka przed bramkę Barulina, jednak mądrze kij dostawił Medveděv.

54:00
    Jeszcze 6 minut. Wynik spotkania raczej już rozstrzygnięty. Mądrze gra zespół AK Bars Kazań.

53:13
    Barulin wyłapał krążek uderzony sprzed niebieskiej przez Sopela.

50:43
    Saławat w komplecie. Gol padł w okresie drugiej kary dla Proškina.

50:42

PETROV przechwycił krążek przed bramką Saławatu, pierwsze uderzenie odbił Tarkki, ale wobec drugiego był już bezradny. Kompletna ignorancja defensorów Ufy.

50:00
    Makarov blokuje strzał Nikulina.

49:14
    Proškin ląduje na ławce kar. 2+2 minuty power play po stronie AK Bars.

48:20
    Nieco siadło nam tempo tego spotkania.

47:51
    Stepanov strzelił ustawiony na wprost bramki, jednak Barulin nie miał kłopotów z wyłapaniem krążka.

45:49
    Růžička obiegał bramkę Kazania, najeżdżał tam Chlycov, ale we wszystkim zorientowali się rywale.

Piotr

Składy i statystyki: 27. Hartikainen (Makarov) – 5. Bourque (Svitov), 5. Osipov, 12. Stapleton (Burmistrov), 45. Medveděv, 51. Petrov, 59. Obuchov (Bodrov)

Saławat Jułajew Ufa: Tarkki (Vasilevskij) – Proškin, Babčuk, Višněvskij, Sopel, Kolcov, Zubarev, Denisov, Gurkin – Růžička, Zinovjev, Chlycov – Dubrovsky, Makarov, Hartikainen – Pihlstrom, Kajgorodov, Mirnov – Stepanov, Gluchov, Musatov.
    Ak Bars Kazań: Barulin (Garipov) – Kornějev, Nikulin, Valjev, Heshka, Panin, Osipov, Medveděv, Zacharčuk – Stapleton, Burmistrov, Varnakov – Vincour, Svitov, Bourque – Obuchov, Bodrov, Petrov – Lukojanov, Tkačev, Golubjov.

Sędziowie: Bulanov, Olenin – Gebauer, Hlavatý