Korona – Termalica 2:4 (koniec) | Korona – Cracovia 2:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Dolcan 2:6 (koniec)
Zawisza – Arka 0:0 (koniec)
Korona Kielce
2:4 (2:2)
Bruk-Bet Termalica
Piątek 12.07.2013, 11:30 • Stadion przy ul. Szczepaniaka, Kielce • Spotkania towarzyskie

Korona Kielce przegrała w swoim pierwszym piątkowym meczu sparingowym z I-ligową Termalicą Bruk-Bet Nieciecza 2:4. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie Lajfy.com. (13:17:07)

89
    Wynik nie powinien już ulec zmianie.

87
    Nic dobrego z rozegrania tego stałego fragmentu gry dla miejscowych jednak nie wynikło.

86
    Za chwilę rzut wolny dla Korony...

85
    Pięć minut, plus ewentualnie doliczony czas przez sędziego do zakończenia gry.

83
    Ładnie w kierunku bramki Małeckiego przesuwali się niecieczanie. Akcja Drozdowicza z Piotrowskim na szczęście dla kielczan została w porę przerwana.

80
    Goście grają już zdecydowanie spokojniej z uwagą konstruując kolejne akcje.

78
    Leszek Ojrzyński nie wygląda na usatysfakcjonowanego postawą swoich graczy.

77
    Gol dla Termaliki!
    Goście prowadzą już dwoma golami! Na listę strzelców wpisał się EMIL DROZDOWICZ!

75
    W ostatnich minutach bardzo dużo dzieje się na murawie. Praktycznie mamy akcję za akcję.

73
    Wprowadzony po przerwie DAMIAN PIOTROWSKI trafił do siatki! I-ligowiec na prowadzeniu.

71
    Kaczmarczyk! Nie ma gola! Zawodnik Termalici przeniósł futbolówkę tuż nad poprzeczką.

70
    Dwadzieścia minut do zakończenia spotkania.

68
    Efektowna akcja braci Marković powinna przynieść gola dla Korony! Ivana Marković zmarnował jednak doskonałe podanie Vanji.

65
    Powtórzymy się, ale nie mamy wyjścia. Strata goni stratę. Do końca meczu pozostało jednak jeszcze dużo czasu, więc mamy nadzieję, że "coś" dobrego nas jeszcze spotka.

63
    Zmianie uległa pogoda nad stadionem przy Szczepaniaka. Mamy opady deszczu.

62
    Piłkarze szukają okazji po strzałach zza pola karnego. Kolejnym, który na to liczył był Sierpina. Zabrakło jednak precyzji.

61
    Mocne uderzenie Krzysztofa Kaczmarczyka z dystansu. Dobrze ustawiony był Wojciech Małecki.

Marrio

Gole: 4. Angielski, 23. Dejmek – 3. Rybski, 36. Pielorz, 73. Piotrowski, 77. Drozdowicz

Kartki:   38. Pleva (BRK)

Korona Kielce: Szlakotin (46' Małecki) – Kuzera (46' I. Marković), Dejmek, Sylwestrzak, Bednarski – Trojanowski (46' Stąporski), V. Marković, Zawistowski (59' Trojanowski), Cebula, Sierpina – Angielski.
    Bruk-Bet Termalica: Nowak – Piątek, Kiełb, Horvath, Pleva – Pawlusiński, Olszar, Pielorz, Foszmańczyk – Rybski, Piekarski.