Unia T. – Świt NDM 0:1 (koniec) | Radomiak – Stal S. W. 0:0 (koniec) | Łowicz – Olimpia E. 3:2 (koniec)
Wisła Pu. – Puszcza 2:3 (koniec) | Wigry – Stal Rz. 4:0 (koniec) | Siarka T. – Resovia 1:2 (koniec)
Garbarnia – Wisła Pł. 2:2 (koniec)
Wigry Suwałki
4:0 (0:0)
Stal Rzeszów
Sobota 15.06.2013, 17:00 • Stadion Miejski w Suwałkach • 2 Liga Wschodnia

Dobra postawa Wigier w drugiej połowie przesądziła o wyniku spotkania. Mecz mógłby mieć inny przebieg gdyby Prokić wykorzystał dogodne sytuacje w pierwszej połowie. Suwalczanie kończą sezon wysoką wygraną z rzeszowską Stalą. (18:48:09)

90
    Makaradze strzelił w poprzeczkę.

88
    Piękna dwójkowa akcja Pomiana i Gondka w polu karnym. GONDEK bez problemu pokonał bramkarza Stali z najbliższej odległości.

87
    Rzut rożny Stali. Lorenowicz groźnie uderzał głową.

84
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Romachów, na boisko wchodzi Pilichowski.

84
    Kombinacyjna akcja w polu karnym Wigier. Gola zdobył ADAM POMIAN.

82
    Zmiana w Stali. Wchodzi Górecki w miejsce Macy.

82
    Rzut rozny Stali bez zagrozenia dla bramki Wigier.

81
    Patryk Gondek na spalonym.

80
    Zmiana w Wigrach. Schodzi Widejko, wchodzi Gondek.

78
    Zmiana w Stali. Wchodzi Lorenowicz w miejsce Więcka.

75
    Wigry kontrolują przebieg spotkania. Powoli rozgrywają piłkę.

72
    Strzał Adama Pomiana w poprzeczkę.

70
    Gola zdobywa MATEUSZ ROMACHÓW plasowanym strzałem ze skraju pola karnego.

69
    Rzut rozny Stali. Strzał głową zawodnika Stali i pilka minela slupek o kilka centymetrow.

68
    Zmiana w Stali. Schodzi Drelich, wchodzi Szymański.

66
    Wchodzi Pomian za Baranowskiego

63
    Rzut rożny Stali bez zagrożenia dla bramki Wigier.

Adrian Piekarski

Gole: 61. Makaradze, 70. Romachów, 84. Pomian, 88. Gondek

Wigry Suwałki: Sobolewski – Karankiewicz, Wenger, Romachów (84. Pilichowski), Atanacković (27. Lauryn), Sołowiej,Tarnowski, Baranowski (66. Pomian), Makaradze, Widejko (80. Gondek), Drągowski
    Stal Rzeszów: Wietecha – Margol, Drelich (68. Szymański), Duda, Nakrosius, Jakubowski, Lisańczuk, Prokić, Kitor, Więcek (78. Lorencowicz), Maca (82. Górecki)

Sędziowie: Tomasz Tobiański (Gdańsk) – Andrzej Szerszeń – Dariusz Bohonos – Paweł Stefanowicz (techniczny)