GI Malepszy – AZS UW 5:6 (koniec) | Uniw. Zielona Góra – Kartuzy 1:5 (koniec) | Pol. Gdańska – Lębork 2:3 (koniec)
Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski
1:5 (1:0)
FC Kartuzy
Sobota 21.04.2018, 18:00 • Hala UZ przy ul. Szafrana, Zielona Góra • I liga futsalu - gr. północna • 22. kolejka

Ja już dziękuję za uwagę podczas całego sezonu futsalowego i zapraszam na następne relacje na łamach naszego portalu! (19:23:24)

Taki rezultat oznacza, że Persa w tym sezonie nie zagra w barażach o Futsal Ekstraklasę, bowiem potrzebne było jej zwycięstwo.

W drugiej połowie gościom udało się to co nie wyszło im w poprzedniej. Kartuzianie nadal przeważali na parkiecie, ale tym razem zdołali wykorzystać swoje okazje, dzięki czemu szybko odskoczyli osłabionym zielonogórzanom.

39:26
    Tym razem ucierpiał Turowski, ale zielonogórzanin na szczęście może grać dalej. Piaty faul po stronie gości.

39:02
    Ucierpiał Błażej Wróbel, który potrzebuje pomocy medycznej.
    Zawodnik z Kaszub zdaje się nie jest w stanie kontynuować spotkania.