Chabarowsk – Bars 2:3 (0:2 po rz.k.) | Kunlun – Novosibirsk 4:5 (1:2 po rz.k.) | Barys – Saławat 5:3 (kon.)
Czelabińsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Czerepowiec – Jekaterynburg 3:1 (kon.) | Niżny Nowogród – Soczi 2:1 (po dog.)
CSKA Moskwa – Din. Mińsk 5:1 (kon.) | Sankt Petersburg – Din. Ryga 3:0 (kon.) | Podolsk – Helsinki 2:3 (kon.)
koniec po dogrywce
Torpedo Niżny Nowogród
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HK Soczi
wtorek 14.01.2020, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (19:25:30)
    63:16 Daniil Iljin (NNO) - 2:1
     
    63:16
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki DANIIL ILJIN. Asysta Stanislav Bočarov.
     
    60:51
    Kara dla HK Soczi (Sean Collins – 2 min., uderzanie).
     
    60:01
    Dogrywka rozpoczęta.
     
    60:00
    Trzecia tercja skończona.
     
    49:39
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Sergej Zborovskij – 2 min., natarcie).
     
    42:49
    Kara dla HK Soczi (Morgan Ellis – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
     
    41:46
    Kara dla HK Soczi (Damir Rachimullin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    36:46
    Kara dla HK Soczi (Ilja Proskurjakov – 2 min., opóźnianie gry / poruszona bramka). Penalty served by Pavel Makarenko.
     
    34:12
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Danil Verjajev – 2 min., uderzanie).
     
    30:54
    Kara dla HK Soczi (Vjačeslav Leščenko – 2 min., przeszkadzanie).
    25:41 Dmitrij Lugin (SOC) - 1:1
     
    25:41
    Gol dla Soczi!
    Strzelcem bramki DMITRIJ LUGIN. Asysta Sean Collins.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    11:50 Sergej Zborovskij (NNO) - 1:0
    Bramki i asysty: 12. Zborovskij (Shore, Ch. Genoway), 64. D. Iljin (Bočarov) – 26. Lugin (Collins)


    Torpedo Niżny Nowogród: Lindbäck (Tichomirov) – Barancev (C), Orlov, Ch. Genoway, Volčenkov (A), Zborovskij, Mišarin, Minejev – Varnakov (A), Shore, Žafjarov – Schroeder, Šenfeld, Rattie – D. Iljin, Bočarov, Belevič – Urakov, Počivalov, Verjajev.
    HK Soczi: Proskurjakov (Nalimov) – Ellis, Rundblad, Bertilsson, Pogorišnyj, J. Alexandrov, A. Petrov (A), Gordějev – Lugin (C), Leščenko, Collins (A) – Starkov, R. Rosén, Altybarmakjan – Točickij, Mosaljov, Šmeljov – Vyglazov, Rybakov, Rachimullin – Makarenko.

    Sędziowie: Roman Gofman, Alexej Ravodin – Jevgenij Antonov, Jaroslav Parikov