Ruda Śląska – Zduńska Wola 7:3 (koniec) | Jelcz-Laskowice – Red Devils 3:0 (koniec) | PA Nova Gliwice – FC Reiter 3:3 (koniec)
Lubawa – AZS UŚ 4:3 (koniec) | Jagiellonia – Clearex 3:6 (koniec) | Red Dragons – Rekord 3:7 (koniec)
PA ss Nova Gliwice
3:3 (2:0)
FC Reiter Toruń
Sobota 14.12.2019, 18:00 • Hala "Jasna", Gliwice • FOGO Futsal Ekstraklasa • 12. kolejka

GSF znów sprawiło niespodziankę! Przed tygodniem zwycięstwo w Zduńskiej Woli, a teraz remis z wicemistrzem kraju. Emocjonująco było do samego końca. Torunianie naciskali, grali w przewadze, ale ostatecznie nie zdołali strzelić zwycięskiego gola. Dziękuję za uwagę! (19:35:23)

40
    Zamknięci we własnym polu karnym byli gospodarze. W końcu na strzał zdecydował się Kriezel, ale posłał piłkę obok bramki!

39
    Ostry faul Luteckiego na własnej połowie. Arbiter pokazał mu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę! Ciężka końcówka czeka gliwiczan!

39
    Mrówczyński przejął piłkę na połowie rywali, ale jego uderzenie okazało się zupełnie nieudane.

38
    Lepiej w ostatnich minutach prezentują się miejscowi. Widać, że GSF ma ochotę na zgarnięcie pełnej puli.

37
    Mocne uderzenie Gładczaka z dystansu, ale bardzo dobrze broni Naparło!

36
    Rzut rożny dla gliwiczan, po chwili kolejne dośrodkowanie zablokowane i aut.

35
    Dokładnie pięć minut efektywnego czasu gry pozostało do końca meczu w Gliwicach. Czy którejś z drużyn uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

34
    Rzut wolny dla GSF-u z okolic linii środkowej boiska. Podrażnieni utratą dwubramkowego prowadzenia są miejscowi.

33
    Zablokowane zagranie w pole karne gliwiczan. Kolejny aut dla wicemistrzów Polski.

32
    Gol dla FC KJ Toruń!
    TOMASZ KRIEZEL strzałem z prawego skrzydła doprowadził do wyrównania!

30
    A jednak w tym wszystkim była metoda! MARCIN MIKOŁAJEWICZ po raz drugi w tym spotkaniu wpisał się na listę strzelców!

30
    Przy piłce torunianie, ale daleko od bramki rywali. A czasu coraz mniej!

29
    Przerwa na życzenie trenera drużyny gości, a po niej od rzutu rożnego wznowią grę goście.

29
    Gol dla GSF-u!
    Kontratak gospodarzy zakończona bramką strzeloną przez ROBERTA GŁADCZAKA!

27
    Faule: 1-1.

26
    Kontaktowa bramka przyjezdnych! Zagranie na lewą stronę do MARCINA MIKOŁAJEWICZA, który uderzeniem przy słupku umieścił piłkę w bramce!

25
    Zamieszanie pod bramką gości, ale ostatecznie piłkę wyłapał Naparło.

Gole: 17. Czech, 19. Wilk, 29. Gładczak – 26. Mikołajewicz, 30. Mikołajewicz, 32. Kriezel

Kartki:   13. Lutecki (GSF)   39. Lutecki (GSF)