Stal S. W. – Lech P. 0:2 (koniec) | Lechia – Zagłębie L. 3:2 (koniec) | GKS T. – ŁKS 2:0 (koniec)
Lechia Gdańsk
3:2 (0:2)
Zagłębie Lubin
Środa 04.12.2019, 17:45 • Stadion Energa, Gdańsk • Fortuna Puchar Polski • 1/8 finału
    Wielki triumf Lechii:

Zwariowany mecz w Gdańsku dobiegł końca! Po pierwszych minutach drugiej połowy chyba nikt nie spodziewał się, że Lechia zdoła odwrócić losy tego pojedynku, ale jednak. Gdańszczanie pokonali Zagłębie 3:2 i wywalczyli awans do ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski. Dziękuję za uwagę! (19:43:43)

90+5

90+4
    Piłka meczowa! Strzał Szysza z kilkunastu metrów, ale ofiarnie zablokował to jeden z rywali!

90+2
    Płaskie uderzenie Bohara zza pola karnego, ale bez najmniejszych kłopotów interweniował Alomerović.

90+1
    Przechwycili piłkę gdańszczanie i teraz przetrzymują ją na połowie rywali.

90
    O cztery minuty przedłużony został ten mecz!

89
    Faulowany Starzyński na lewym skrzydle. Szybko chcieli wznowić grę przyjezdni, co skończyło się łatwą utratą futbolówki.

87
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Haraslin, na boisku pojawia się Arak.

86
    Żółta kartka jest anulowana i Żivec ogląda czerwoną! Zagłębie będzie kończyć mecz w dziesiątkę.

85
    Faul Żivca w polu karnym rywali i trzeci zawodnik Zagłębia został upomniany żółtą kartką.

84
    Alomerović od bramki po zupełnie nieudanym uderzeniu Szysza z większej odległości.

83
    Zbyt mocno dośrodkowywał Oko, ale zdołał utrzymać piłkę w boisku Czerwiński.

81
    Niespełna dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Zobaczymy, czy Miedziowi powalczą jeszcze o wyrównanie.

79
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Białek, na boisku pojawia się Sirk.

78
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Poręba, na boisku pojawia się Szysz.

78
    Ostry faul Starzyńskiego na własnej połowie boiska i arbiter ukarał zawodnika Zagłębia żółtą kartką.

76
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Peszko, na boisku pojawia się Wolski.