Cremonese – Empoli 1:0 (kon.) | Genoa – Ascoli 3:2 (kon.) | Fiorentina – Cittadella 2:0 (kon.)
koniec
US Cremonese
1:0 (1:0)
Empoli FC
wtorek 03.12.2019, 15:00 • Stadio Giovanni Zini (Cremona) • Puchar Włoch • 1/8 finału
Przedmeczowe kursy
     
    90+4
    Koniec meczu. (16:51:07)
     
    90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Michele Castagnetti (US Cremonese).
     
    90
    Żółtą kartkę otrzymuje Roberto Pirrello (Empoli FC).
     
    84
    Zmiana w drużynie US Cremonese: z boiska schodzi Ceravolo, na boisku pojawia się Ciofani.
     
    79
    Zmiana w drużynie Empoli FC: z boiska schodzi Frattesi, na boisku pojawia się Ricci.
    77. Palombi (CRM)
     
    70
    Zmiana w drużynie Empoli FC: z boiska schodzi Piscopo, na boisku pojawia się Merola.
     
    67
    Zmiana w drużynie US Cremonese: z boiska schodzi Soddimo, na boisku pojawia się Valzania.
     
    62
    Zmiana w drużynie Empoli FC: z boiska schodzi Balkovec, na boisku pojawia się Bandinelli.
    60. Renzetti (CRM)
     
    57
    Zmiana w drużynie US Cremonese: z boiska schodzi Bianchetti, na boisku pojawia się Migliore.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45
    Pierwsza połowa skończona.
    44. Mancuso (EMP)
    40. Palombi (CRM)
    35. Machado Claiton (CRM) - 1:0
     
    35
    Zespół Cremonese właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki MACHADO CLAITON.
     
    29
    Żółtą kartkę otrzymuje Machado Claiton (US Cremonese).
    23. Claiton (CRM)
    Bramki: 35. Claiton

    Kartki:   29. Claiton (CRM), 90+2. Castagnetti (CRM) – 90. Pirrello (EMP)


    Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały na bramkę: 7:2. Strzały niecelne: 3:7. Rzuty rożne: 6:3. Spalone: 5:2. Faule: 13:12.
    US Cremonese: Volpe – Arini, Bianchetti (57. Migliore), Caracciolo, Castagnetti, Ceravolo (84. Ciofani), Claiton, Mogos, Palombi, Renzetti, Soddimo (67. Valzania).
    Rezerwowi: Agazzi, Ravaglia – Cella, Ciofani, Girelli, Gustafsson, Migliore, Piccolo, Spini, Valzania, Zortea.

    Empoli FC: Provedel – Bajrami, Balkovec (62. Bandinelli), Fantacci, Frattesi (79. Ricci), Laribi, Mancuso, Nikolaou, Pirrello, Piscopo (70. Merola), Veseli.
    Rezerwowi: Brignoli, Perucchini – Bandinelli, Belardinelli, Cannavo, Le Gumina, Merola, Ricci.