Saławat – Czelabińsk 5:2 (kon.) | Jarosław – Magnitogorsk 3:2 (1:0 po rz.k.) | Niżny Nowogród – Jekaterynburg 2:3 (po dog.)
Soczi – Din. Mińsk 4:1 (kon.)
koniec po dogrywce
Torpedo Niżny Nowogród
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
Awtomobilist Jekaterynburg
wtorek 03.12.2019, 17:30 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (19:54:11)
    62:24 Peter Holland (JEK) - 2:3
     
    62:24
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki PETER HOLLAND. Asysta Nikita Trjamkin.
     
    60:01
    Dogrywka rozpoczęta.
     
    60:00
    Trzecia tercja skończona.
     
    54:27
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Rafael Batyršin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
    52:18 Dan Sexton (JEK) - 2:2
     
    52:18
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki DAN SEXTON. Asysta Rafael Batyršin, Nigel Dawes.
     
    49:42
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Ivan Višněvskij – 2 min., zahaczanie).
     
    44:53
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Danil Verjajev – 2 min., rzucenie na bandę).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    37:52 Stanislav Bočarov (NNO) - 2:1
     
    37:52
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki STANISLAV BOČAROV. Asysta Jordan Schroeder, Ty Rattie.
     
    36:19
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Roman Ivašov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    20:43 Nigel Dawes (JEK) - 1:1
     
    20:43
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki NIGEL DAWES. Asysta Brooks Macek, Alexej Vasilevskij.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    Bramki i asysty: 18. Varnakov (Šenfeld), 38. Bočarov (Schroeder, Rattie) – 21. Dawes (Macek, Alexej Vasilevskij), 53. Sexton (Batyršin, Dawes), 63. Holland (Trjamkin)


    Torpedo Niżny Nowogród: Lindbäck (Tichomirov) – Barancev (C), Orlov, Zborovskij, Ch. Genoway, Aljajev, Mišarin, Minejev – Rattie, Schroeder, Žafjarov – Šenfeld, Varnakov (A), Szczechura – D. Iljin (A), Bočarov, Verjajev – Gončaruk, Smolin, Stalnov.
    Awtomobilist Jekaterynburg: Jakub Kovář (Fomin) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Batyršin, D. Bodrov (A), Mamkin, Valitov, I. Višněvskij – Sexton, Dawes (C), Macek – Obidin, Holland, Mozer – Bělousov, Chripunov, Litovčenko (A) – Ovčinnikov, V. Popov, Ivašov.

    Sędziowie: Gofman, Sergejev – Maximovskij, Judin