Saławat – Czelabińsk 5:2 (kon.) | Jarosław – Magnitogorsk 3:2 (1:0 po rz.k.) | Niżny Nowogród – Jekaterynburg 2:3 (po dog.)
Soczi – Din. Mińsk 4:1 (kon.)
koniec
Saławat Jułajew Ufa
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Traktor Czelabińsk
wtorek 03.12.2019, 15:00 • Ufa Arena, Ufa • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (17:32:23)
     
    53:46
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Lukáš Sedlák – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
    47:51 Vladimir Žarkov (UFA) - 5:2
     
    47:51
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki VLADIMIR ŽARKOV. Asysta Dmitrij Kugryšev.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    39:23
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Nikita Ščerbak – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    37:38
    Zmiana w drużynie Traktor Czelabińsk: z boiska schodzi Vladislav Suchačov, na boisku pojawia się Stanislav Galimov.
     
    34:45
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexandr Avcin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    33:30
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Jevgenij Lisovec – 2 min., trzymanie).
    32:41 Linus Omark (UFA) - 4:2
     
    32:41
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki LINUS OMARK. Asysta Philip Larsen, Sakari Manninen.
    25:39 Philip Larsen (UFA) - 3:2
     
    25:39
    Gol dla Saławat!
    Strzelcem bramki PHILIP LARSEN. Asysta Linus Omark.
     
    24:51
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Jaroslav Kosov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    20:51
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Grigorij Panin – 2 min., rzucenie na bandę).
    20:28 Nick Bailen (CLJ) - 2:2
     
    20:28
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki NICK BAILEN. Asysta Lukáš Sedlák, Tomáš Hyka.
    Bramki i asysty: 12. Kugryšev (Kadějkin, Lisovec), 17. Arzamascev (Kugryšev, Kadějkin), 26. Larsen (Omark), 33. Omark (Larsen, Manninen), 48. V. Žarkov (Kugryšev) – 8. Sedlák (Virtanen), 21. Bailen (Sedlák, Hyka)


    Saławat Jułajew Ufa: Karejev (Metsola) – Panin (C), Larsen, Ar. Sergejev, Arzamascev, Pašnin, S. Garejev, Lisovec – Sošnikov, Manninen, Omark (A) – Amirov, Burmistrov (A), Gimatov – V. Žarkov, Kadějkin, Kugryšev – Kartajev, Soloduchin, Alalykin – Kuzmin.
    Traktor Czelabińsk: Suchačov (38. S. Galimov) – Virtanen, Bailen (C), Kalinin, Sergijenko (A), Menšikov, Karpuchin, Borodkin – Calof (A), Sedlák, Hyka – Kosov, Koňkov, Avcin – Kravcov, Šarov, Kručinin – Ščerbak, Malychin, N. Komarov – Stěpanov.

    Sędziowie: Belov, Kočetov – Nikolajev, Střelcov