Lubawa – FC Toruń 2:2 (koniec)
KS Constract Lubawa
2:2 (1:1)
FC Toruń
Środa 13.11.2019, 19:00 • Hala OSiR, Lubawa • FOGO Futsal Ekstraklasa • 1. runda

Za nami ciekawe spotkanie w Lubawie! Dwukrotnie obejmowali prowadzenie miejscowi, ale torunianie zdołali odrobić straty. Ostatecznie mecz kończy się remisem 2:2 i podziałem punktów. Dziękuję za uwagę! (20:47:14)

40
    Mieli jeszcze rzut wolny goście. Strzał Spychalskiego został zablokowany, a dobitka Wojciechowskiego była niecelna!

40
    W znakomitej sytuacji znalazł się Kaniewski, ale uderzył prosto w golkipera rywali!

40
    Czas dla gospodarzy. Trzydzieści sekund pozostało do końca meczu.

40
    Szarżował Kaniewski na prawym skrzydle i wywalczył rzut rożny.

39
    Pedro Pereira faulowany na własnej połowie przez Spychalskiego. Czwarte przewinienie torunian w tej części gry. Goście z trzema faulami na koncie.

39
    Faulował w ataku Cyman Kaniewskiego, z czym mocno nie zgadza się trener toruńskiej drużyny.

38
    Ponownie bezbłędnie w defensywie poradził sobie Kriezel, który w czysty sposób odebrał piłkę szarżującemu rywalowi.

37
    Strzał Budzyna, jednak piłka poszybowała ponad poprzeczką!

37
    Budzyn zbyt mocno do Piórkowskiego. Piłka trafiła do Naparło, który jednak długim wykopem oddał ją do swojego vis-a-vis.

37
    Mocny strzał Waszaka z dystansu, ale po raz kolejny czujnie interweniował Chavez! Korner dla wicemistrzów Polski.

36
    Torunianie od autu na wysokości linii środkowej boiska. Nieco ponad cztery minuty do końca spotkania.

35
    Faule: 3-2.

35
    Taktyczny faul Pedro Pereiry na rozpędzonym Elsnerze. Kolejna żółta kartka.

34
    Mało dziś fauli, ale gdy już są, to niedelikatne. Przewinienie Zboralskiego wycenione przez sędziego na żółtą kartkę.