Czechy – Rosja 3:0 (kon.) | Finlandia – Szwecja 2:1 (kon.)
koniec
Czechy
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
Rosja
niedziela 10.11.2019, 12:30 • Hartwall Arena, Helsinky • Euro Hockey Tour
     
    Koniec meczu. (14:53:58)
     
    59:55
    Kara dla Czechy (David Musil – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
    59:45 Andrej Nestrašil (CZE) - 3:0
     
    59:45
    Bramka dla Czech!
    Strzelcem bramki ANDREJ NESTRAŠIL.
     
    59:30
    Kara dla Czechy (Hynek Zohorna – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    55:37
    Kara dla Czechy (Michal Moravčík – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
     
    54:40
    Kara dla Czechy (Tomáš Zohorna – 2 min., uderzanie).
     
    52:56
    Kara dla Czechy (Hynek Zohorna – 2 min., trzymanie).
     
    51:04
    Kara dla Rosja (Damir Šaripzjanov – 2 min., opóźnianie gry / upadanie na krążek przez zawodnika).
    51:04 Lukáš Sedlák (CZE) - 2:0
     
    51:04
    Bramka dla Czech!
    Strzelcem bramki LUKÁŠ SEDLÁK.
     
    49:30
    Kara dla Rosja (Igor Ožiganov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    44:02
    Kara dla Rosja (Rušan Rafikov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    38:46
    Kara dla Czechy (Michal Řepík – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    33:42
    Kara dla Rosja (Kamil Fazylzjanov – 2 min., trzymanie kija). Penalty served by Sergej Šumakov.
     
    28:43
    Kara dla Czechy (Jan Kovář – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
     
    28:38
    Kara dla Czechy (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Radovan Pavlík.
    Bramki i asysty: 11. Jan Kovář (Řepík), 52. Sedlák, 60. A. Nestrašil


    Czechy: Will (Langhamer) – Šustr, Jeřábek (A), Moravčík, J. Krejčík, M. Doudera, D. Musil, Pyrochta, J. Galvas – A. Nestrašil, Jan Kovář (C), Řepík – R. Zohorna, T. Zohorna (A), H. Zohorna – Jaškin, Sedlák, T. Rachůnek – R. Pavlík, Filippi, M. Stránský – M. Kovařčík.
    Rosja: Samonov (Bobkov) – Ožiganov, Blažijevskij, Rafikov, Zub (A), Ar. Sergejev, Fazylzjanov, Miščenko, Šaripzjanov – Okulov, P. Karnauchov, Slepyšev (A) – Burdasov (C), Švec-Rogovoj, Kuzmenko – Sošnikov, K. Semjonov, Šumakov – Kajumov, Alexejev, Kudrjavcev – Kadějkin.

    Sędziowie: Vikman, Kaukokari – Niittylä, Koskela (vš. FIN)