Resovia – GKS K. 2:2 (koniec) | Błękitni – Lech II P. 2:2 (koniec) | Skra – Stal Rz. 1:2 (koniec)
Bytovia – Polkowice 2:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Stal S. W. 1:2 (koniec) | Górnik Ł. – Legionovia 2:0 (koniec)
Olimpia E. – Garbarnia 1:1 (koniec)
Resovia
2:2 (0:2)
GKS Katowice
Sobota 09.11.2019, 13:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • 2. Liga • 17. kolejka

Podział punktów po niesamowicie interesującym meczu w Rzeszowie! Właśnie tam powinny wyglądać mecze na szczycie – pełne akcji i goli. Remis sprawia, że Resovia utrzymała się na pozycji lidera drugiej ligi. Dziękuję za uwagę! (14:57:12)

90+7

90+7
    Gol dla Resovii!
    Nie dał się wyprowadzić z równowagi KAMIL RADULJ i po raz drugi w tym spotkaniu wykorzystał rzut karny!

90+5
    Jeszcze żółtą kartką upomniany Mrozek. Tymczasem do wykonania jedenastki szykuje się Radulj.

90+4
    Coś niesamowitego! Rzut karny dla Resovii i znakomita okazja na odrobienie straty!

90+3
    Gospodarze przy piłce na własnej połowie. Coraz mniej czasu pozostało im na strzelenie wyrównującej bramki.

90+1
    Aż pięć minut doliczył do drugiej polowy spotkania arbiter! Szykuje się emocjonująca końcówka w Rzeszowie.

90
    Ostatnia zmiana w zespole z Górnego Śląska. Grychtolik wszedł w miejsce Rogalskiego.

88
    Rzut wolny, a po chwili rożny dla katowiczan, ale zdołali wybronić się miejscowi.

87
    sypią się kartki w ostatnich minutach. Faul Adamskiego niedaleko własnego pola karnego. Może być groźnie!

86
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Stefanowicz, na boisku pojawia się Habusta.

85
    Tym razem upomniany został Michalski. Od rzutu wolnego gospodarze.

85
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Feret, na boisku pojawia się Twardowski.

84
    Strzał głową jednego z rzeszowian po wrzutce z narożnika boiska, ale pewnie wyłapał piłkę Mrozek.

82
    Żółtym kartonikiem został upomniany przez arbitra strzelec pierwszej bramki, Dawid Rogalski (GKS Katowice).

80
    Zablokowane zagranie Wrońskiego do Kiebzaka, ale jeszcze rzut rożny wykonywać będą przyjezdni.