Detroit – Boston | 4:2 (koniec) | | | Winnipeg – Vancouver | 4:1 (koniec) | | | Edmonton – New Jersey | 4:0 (koniec) |
Tampa – Buffalo | 5:3 (koniec) | | | NY Islanders – Florida | 2:1 (koniec) |
Szwecja – Rosja | 4:5 (1:2 po rz. karnych) | | | Finlandia – Czechy | 2:3 (0:1 po rz. karnych) |
koniec po rz. karnych (0:1)
Finlandia
2:3
(0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Czechy
52:21
|
Kara dla Finlandia (Ville Pokka – 2 min., trzymanie).
|
|
34:37
|
Kara dla Czechy (Jakub Galvas – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
31:56
|
Kara dla Czechy (Michal Kovařčík – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
31:39
|
Kara dla Czechy (Tomáš Zohorna – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
30:14
|
Kara dla Finlandia (Mikko Niemelä – 2 min., trzymanie).
|
|
24:44
|
Kara dla Finlandia (Juuso Hietanen – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
19:59
|
Kara dla Czechy (Dmitrij Jaškin – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
17:32
|
Kara dla Czechy (Tomáš Zohorna – 2 min., uderzanie).
|
|
11:58
|
Kara dla Finlandia (Mikko Niemelä – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
Składy i statystyki:
23. Lammikko (Pokka, Kuusela), 41. Manninen (Pokka, Lindbohm) – 38. Jeřábek (R. Zohorna, H. Zohorna), 59. Filippi (T. Zohorna), kar. J. Krejčík
Sędziowie: Mikael Nord, Andreas Harnebring – Hannu Sormunen, Neva Henri
Widownia: 12 150
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Sakari Manninen (FIN)
0:0 Tomáš Filippi (CZE)
2. stan:
0:0 Teemu Turunen (FIN)
0:0 Jan Kovář (CZE)
3. stan:
0:0 Harri Pesonen (FIN)
0:1 Jakub Krejčík (CZE)
4. stan:
0:1 Toni Rajala (FIN)
0:1 Michal Řepík (CZE)
5. stan:
0:1 Kristian Kuusela (FIN)
Finlandia:
Olkinuora (Säteri) – Niemelä, Vittasmäki, Nikkilä, Pokka, Lindbohm, Hietanen (C), Lehtonen – Anttila, Lammikko, Kuusela – Ojamäki, Tyrväinen, Rajala – Suomi, Ilomäki (A), Turunen – Puljujärvi, Manninen, Pesonen.
Zmiany:
Trener:
Czechy: Langhamer (Vejmelka) – Jeřábek, Šustr (C), J. Krejčík, Moravčík (A), D. Musil, Zámorský, J. Galvas (A), Pyrochta – A. Nestrašil, Jan Kovář, Řepík – R. Zohorna, T. Zohorna, H. Zohorna – Jaškin, Sedlák, Smejkal – O. Beránek, Filippi, M. Kovařčík – R. Pavlík.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Czechy: Langhamer (Vejmelka) – Jeřábek, Šustr (C), J. Krejčík, Moravčík (A), D. Musil, Zámorský, J. Galvas (A), Pyrochta – A. Nestrašil, Jan Kovář, Řepík – R. Zohorna, T. Zohorna, H. Zohorna – Jaškin, Sedlák, Smejkal – O. Beránek, Filippi, M. Kovařčík – R. Pavlík.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Mikael Nord, Andreas Harnebring – Hannu Sormunen, Neva Henri
Widownia: 12 150