HC Vardar – Industria | 28:28 (koniec) |
MKS Perła – Rostów-Don | 20:30 (koniec) |
Unia – Stal | 27:23 (koniec) | | | Pogoń – Piotrkowianin | 33:29 (koniec) |
EKS Start – Piotrcovia | 33:30 (koniec) | | | Młyny Stoisław – Eurobud JKS | 29:29 (po rz.) |
finał
EKS Start Elbląg
33:30
(13:13)
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Komentarze niedostępne.
EKS Start Elbląg | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
18 | B | A. Orowicz | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | B | W. Pająk | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | F | K. Cygan | 2/0 | 0 | 0 | ||
77 | F | A. Dronzikowska | 4/0 | 0 | 0 | ||
11 | F | A. Garczarczyk | 3/0 | 0 | 0 | ||
5 | K | B. Choromańska | 1/0 | 0 | 1 | ||
27 | PS | M. Kaczmarek | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | PR | A. Pękala | 2/0 | 0 | 2 | ||
91 | PS | M. Rancić | 5/0 | 0 | 1 | ||
79 | F | P. Stapurewicz | 1/0 | 0 | 0 | ||
66 | F | J. Szulc | 0/0 | 0 | 0 | ||
73 | F | A. Szupyk | 9/4 | 0 | 2 | ||
44 | K | T. Trbović | 2/0 | 0 | 2 | ||
7 | F | J. Waga | 4/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 33/4 | 0 | 0 | 9 | 0 | ||
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | N. Kolasińska | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | D. Opelt | 0/0 | 0 | 0 | ||
69 | B | K. Sarnecka | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | PS | P. Ciura | 4/0 | 0 | 0 | ||
14 | K | A. Dorszová | 1/0 | 0 | 1 | ||
57 | LS | Z. Gajewska | 1/0 | 0 | 1 | ||
23 | F | E. Charzyńska | 5/0 | 0 | 0 | ||
5 | ŚR | D. Joia | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | K | S. Klonowska | 6/0 | 1 | 2 | ||
73 | F | K. Małecka | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | F | A. Oreszczuk | 7/1 | 1 | 0 | ||
36 | F | L. Sobecka | 6/5 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 30/6 | 2 | 0 | 4 | 0 |
EKS Start Elbląg:
Orowicz, Pająk – Choromańska, Waga, Garczarczyk, Pękala, Cygan, Kaczmarek, Trbović, Szulc, Szupyk, Dronzikowska, Stapurewicz, Rancić.
Zmiany:
Trener:
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Kolasińska, Opelt, Sarnecka – Joia, Klonowska, Oreszczuk, Dorsz, Ciura, Charzyńska, Sobecka, Gajewska, Małecka.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Kolasińska, Opelt, Sarnecka – Joia, Klonowska, Oreszczuk, Dorsz, Ciura, Charzyńska, Sobecka, Gajewska, Małecka.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie), Piotr Wojdyr (Gdańsk)
Widownia:
Michał Libuda
@libudamichal