FK Astana – Alkmaar 0:5 (koniec) | APOEL – Karabach 2:1 (koniec) | Basel – Getafe 2:1 (koniec)
Cluj – Rennes 1:0 (koniec) | Dudelange – Sevilla 2:5 (koniec) | Kopenhaga – Dynamo Kij. 1:1 (koniec)
FK Krasnodar – Trabzonspor 3:1 (koniec) | Linz – PSV 4:1 (koniec) | Lazio – Celtic 1:2 (koniec)
Lugano – Malmo 0:0 (koniec) | Rosenborg – Sporting 0:2 (koniec) | Standard – Eintracht 2:1 (koniec)
Wolfsberger – Basaksehir 0:3 (koniec) | Braga – Besiktas 3:1 (koniec) | RCD Espanyol – Łudogorec 6:0 (koniec)
Ferencvaros – CSKA Mos. 0:0 (koniec) | Feyenoord – Young Boys 1:1 (koniec) | Man Utd – Partizan 3:0 (koniec)
Borussia M. – AS Roma 2:1 (koniec) | Ołeksandrija – Saint-Étienne 2:2 (koniec) | Rangers – Porto 2:0 (koniec)
Wolfsburg – Gent 1:3 (koniec) | Wolves – Slovan 1:0 (koniec)
Manchester United
3:0 (2:0)
Partizan Belgrad
Czwartek 07.11.2019, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Liga Europy UEFA • Grupa L

Już wszystko na dziś z Manchesteru. Dziękujemy, że byli Państwo z nami, a także zapraszamy do śledzenia pozostałych relacji na naszej stronie. Życzymy spokojnego wieczoru. (22:58:23)
    Wygrana i awans Czerwonych Diabłów:

Koniec starcia na Old Trafford. Wyraźnie zadowolony Ole Gunnar Solskjaer zbija piątki z fanami i ma ku temu powody. Manchester United dzięki tej wygranej zapewnia sobie awans z grupy L i melduje się w fazie pucharowej Ligi Europy. Gospodarze byli dziś bezkonkurencyjni. Gole Rashforda, Martiala i Greenwooda zapewniły dziś Manchesterowi United zwycięstwo. Była to pierwsza tak przekonująca wygrana Czerwonych Diabłów w obecnej edycji Ligi Europy. A Partizan musi wygrać dwa kolejne mecze aby marzyć jeszcze o awansie.

90+3

90+2
    Łatwa strata gości i wydaje się, że United już nic groźnego w tym meczu nie grozi.

90+1
    Partizan jeszcze próbuje wykreować sobie dogodną sytuację, ale trudno im znaleźć pomysł na dobrze dysponowaną dziś defensywę United.

90
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Maguire do Rojo. Argentyńczyk próbował podłączyć się do ataku niczym Kourt Zouma we wtorkowym starciu Chelsea z Ajaxem. Próba Francuza zdecydowanie lepsza.

88
    I jakby na przekór moim słowom Pereira posłał piłkę na zapalenie płuc do Juana Maty, który jak wiadomo do sprinterów nie należy. Dobrze w tej sytuacji interweniował Miletić.

87
    Gospodarze spokojnie wymieniają podania na własnej połowie. Czerwonym Diabłom nigdzie się już nie śpieszy.

86
    Nigeryjczyk mocno przygasł po zmianie stron, pomimo faktu, że Serbowie częściej utrzymywali się przy piłce na połowie przeciwnika. W jego miejsce na ostatnie minuty Ivanović.

84
    Dobrze przynajmniej bawią się kibice gości, którzy tłumnie odwiedzili dziś Manchester.

83
    Przeniesienie ciężaru gry na połowę United. Tu jednak ciężko przebić się gościom przez zasieki obronne. Kontra zamieniła się w atak pozycyjny.

82
    Pereira spod bocznej chorągiewki do Younga. Anglik wrzucał w pole karne, ale z bramki dobrze na przedpole wyszedł Stojković.

81
    Gospodarze wyglądają dziś lepiej na każdej płaszczyźnie od ataku do obrony. Rzut rożny właśnie dla nich.

80
    Obie strony wyczekują już końcowego gwizdka. Jeśli chodzi o kolejne bramki to bliżej wydaje się United strzelenia czwartej bramki niż Partizan pierwszej.

79
    Dobre podanie Greenwooda do biegnącego na wolną pozycję Martiala. Pierwszy kontakt z piłką Francuza był nieudany, co zaprzepaściło całą akcję gospodarzy.

78
    Serbowie teraz zepchnięci do defensywy. Faulowany Mata 28 metrów od bramki Stojkovicia.
    Dobra passa Rashforda:

Bartek Łojewski

Gole: 22. Greenwood, 33. Martial, 49. Rashford

Kartki:   71. Young (MAN) – 32. Natkho (PAB), 57. Pavlović (PAB)

Posiadanie piłki: 63 % : 37 %.
    Strzały celne: 14:2. Strzały niecelne: 6:1. Rzuty rożne: 3:0. Spalone: 3:3. Foule: 11:14.
    Manchester United: Romero – Wan-Bissaka, Maguire, Rojo, Young (C) – Fred (63. Garner), McTominay (75. Lingard) – Greenwood, Mata, Rashford (67. Pereira) – Martial.