FC Barcelona – Slavia 0:0 (koniec) | Zenit – RB Lipsk 0:2 (koniec) | Liverpool – Genk 2:1 (koniec)
Napoli – FC Salzburg 1:1 (koniec) | Borussia D. – Inter 3:2 (koniec) | Lyon – Benfica 3:1 (koniec)
Chelsea – Ajax 4:4 (koniec) | Valencia – Lille 4:1 (koniec)
FC Barcelona
0:0 (0:0)
SK Slavia Praga
Wtorek 05.11.2019, 18:55 • Camp Nou, Barcelona • Liga Mistrzów UEFA • Grupa F
    Święto czeskiego futbolu:

Sensacja na Camp Nou! Bardzo dzielnie grająca Slavia Praga wywozi ze stolicy Katalonii cenny punkt. Bohaterem spotkania golkiper drużyny gości, który świetnym refleksem wymiernie przyczynił się do bezbramkowego remisu. Z mojej strony to już wszystko, dziękuję za uwagę! (20:55:20)

Statystyki dla Barcy, ale nie wpłynęło to na wynik!

90+4
    Za opóźnianie gry żółtą kartką upomniany został Kolar.

90+3
    Zagranie w pole karne Slavii do Vidala, który jednak nie sięgnął piłki. Chilijczyk domagał się też rzutu karnego, ale sędzia nie chce o tym słyszeć. Od bramki golkiper Slavii.
    90+2. Ivan Rakitić (BAR)

90+2
    Provod faulował Rakiticia. Szybko wznawiają grę od rzutu wolnego miejscowi.

90+1
    O trzy minuty przedłużony został pojedynek na Camp Nou!

90
    Husbauer przewrócił się w polu karnym Barcelony, ale nie ma mowy o jedenastce dla Slavii.

89
    Goście przejęli futbolówki i zamknęli rywali na ich połowie. Czas działa na korzyść przyjezdnych.

87
    Soucek przerwał akcję rywali, ale błyskawicznie w posiadanie piłki wrócili mistrzowie Hiszpanii.

86
    W brzydki sposób próbował odebrać piłkę Messiemu Kudela i zasłużenie obejrzał żółtą kartkę.

85
    Roberto faulowany przez Provoda i od rzutu wolnego rozpoczną miejscowi.

84
    Techniczne uderzenie Rakiticia, jednak piłka poszybowała obok bramki czeskiej drużyny.

83
    Zmiana w drużynie SK Slavia Praga: z boiska schodzi Lukáš Masopust, na boisku pojawia się Lukáš Provod.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Josef Hušbauer (SK Slavia Praga).

Gole:

Kartki:   15. Piqué (BAR), 33. N. Semedo (BAR), 43. Busquets (BAR) – 21. Olayinka (SLA), 48. Stanciu (SLA), 82. Hušbauer (SLA), 86. Kúdela (SLA), 90+4. O. Kolář (SLA)

Strzały celne: 6:0. Strzały niecelne: 4:2. Rzuty rożne: 6:9. Spalone: 3:4. Foule: 10:17.
    FC Barcelona: ter Stegen – N. Semedo, Piqué, Lenglet, Alba (46. Roberto) – Arturo Vidal, Busquets (68. Rakitić), F. de Jong – Messi (C), O. Dembèlé (65. Fati), Griezmann.
    Zmiany: Neto – Rakitić, Aleñá, Roberto, Umtiti, C. Pérez, Fati.

SK Slavia Praga: O. Kolář – Coufal, Kúdela, Frydrych, Bořil – T. Souček (C) – Ševčík, Traoré (57. Tecl), Stanciu (63. Hušbauer), Olayinka – Masopust (83. Provod).
    Zmiany: Kovář – Hušbauer, Tecl, Provod, Milan Škoda, Takács, Júsuf Hilál.

Sędzia główny: Michael Oliver
    Asystenci: Stuart Burt, Simon Bennett
    Sędzia techniczny: Andy Madley